• Головна
  • Діяльність Броварської філії «Київоблгаз» заслухано на нараді у міськвиконкомі
15:15, 20 листопада 2016 р.

Діяльність Броварської філії «Київоблгаз» заслухано на нараді у міськвиконкомі

Сьогодні, 28 листопада на розширеній оперативній нараді розглядалися питання життєдіяльності міста, повідомляє офіційний сайт броварської міської ради.

На нараді головував секретар Броварської міськради Петро Бабич.

У заході взяли участь керівники виконавчих органів міськради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

На нараді представник від Броварської філії «Київоблгаз» повідомив, що згідно прийнятої соціальної програми, у Броварах із запланованих 156 загальнобудинкових газових лічильників вже встановлено 37, а також 554 індивідуальних лічильників.

Крім того, на минулому тижні працівниками КП «Броваритепловодоенергія» виконувались аварійно ремонтні роботи по вул. Москаленка.

КП «Бровари-Благоустрій» продовжують роботи з кронації дерев та прибирання опалого листя.

Також, напротязі минулого тижня до лікарів звернулось 784 пацієнтів з попереднім діагнозом грип. Із всіх пацієнтів більше половини - це діти, з яких 28 чоловік було госпіталізовано. Більше 5 тисяч пацієнтів звернулося до дільничних та сімейних лікарів, а також педіатрів. З них майже 2 тисячі - це діти.

Бригадами швидкої медичної допомоги здійснено 183 виїзди, у відділеннях районної лікарні наразі перебуває 740 пацієнтів. Як було зауважено, зростає кількість пацієнтів із загостренням  хронічних захворювань.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нарада #Броварська #міська #радаПетроБабич
Оголошення
live comments feed...