• Головна
  • Меморандум стосовно забудови на Симоненка підписано. Що далі?
10:34, 12 листопада 2016 р.

Меморандум стосовно забудови на Симоненка підписано. Що далі?

Новий варіант Меморандуму давався нелегко – сторони вносили правки навіть у день підписання, але нарешті згоди все ж таки дійшли і навіть члени ініціативної групи «Стоп забудові на Симоненка-Чорновола» та мешканці двох кварталів – Зеленого та Лісового – погодилися з умовами.

Кінцевий варіант готував забудовник з урахуванням усіх моментів, які до цих пір викликали обговорення та палкі дискусії. Головним доповненням стало те, що документ має пройти процедуру громадських слухань.

Тепер готовий Меморандум розіслано депутатам, які мають змоги ще раз обміркувати усе, перш ніж буде прийняте рішення виконкому щодо графіку заходів по проведенню громадських слухань. Депутатам необхідно підготувати свої правки, якщо такі будуть, до найближчого засідання виконкому мають внести зауваження та побажання.

Як повідомив секретар міської ради Петр Бабич, 14 листопада депутати мають підписати Меморандум. 15 листопада будуть слухання виконкому, де пройде затвердження графіку заходів.

Після того як рішення виконкому щодо проекту буде прийняте, почнеться обговрення складу організаційного комітету стосовно ініціативи проведення громадських слухань, та також затвердження розпорядження міського голови.

На проведення громадських слухань відводиться термін у три місяці з початку дня реєстрації ініціативи.

На громадських слуханнях увага буде приділятися двом питанням:

  • Чи необхідна взагалі забудова по вулиці Симоненка?
  • Чи погоджує рада наданий Меморандум, чи будуть додаватися ще якісь доповнення?

Вступить у дію усе, що обговорене та занесене до Меморандуму, після того, як будуть проведені громадські слухання. У документі так і вказано, що головне – це результати громадських слухань.

Однак не варто забувати, що негативний результат, це теж результат. Але конкретно якого саме результату очікують від слухань у Меморандумі не вказано. То ж виникає питання: чи буде діяти Меморандум, якщо за результатами громадських слухань буде негатив, а не конструктивне рішення?

Щоправда, на словах було висловлено припущення, що якщо громада одностайно підтримає збереження лісосмуги. То почнеться процедура розірвання договору оренди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #Меморандум #влада
Оголошення
live comments feed...