• Головна
  • Проблема демонтажу гаражів у Броварах набирає обертів(Відео)
19:04, 8 листопада 2016 р.

Проблема демонтажу гаражів у Броварах набирає обертів(Відео)

Подію мешканці Броварів сприйняли важко – одразу виникли сутички, навіть було застосовано газовий балончик, кілька учасників сутички звернулися за допомогою до лікарів.

8 листопада пройшла зустріч з чиновниками, на якій було розглянуто цю тему стосовно зносу. З громадянами спілкувалися в. о. начальника спецвідділу Олег Єжаков, заступник міського голови Григорій Голубовський, начальник управління архітектури Лілія Рибакова.

Трохи потім долучився міський голова Ігор Сапожко, а від депутатського корпусу були присутні депутати Вадим Мутило, Олег Шевчук та Олексій Здоровець.

Як виявилося, прибирання гаражів підняло цілу низку проблем, які поки що проходили повз увагу чиновників. Наприклад, мешканці вул. Героїв УПА звернули увагу на те, що в них дуже малі житлові приміщення і тримати усі речі вдома вони не мають змоги.

Прибудинкові території не закріплені за мешканцями, а в гаражі вони зносили дитячі речі типу велосипедів, сезонний одяг, консервацію та інше. До того ж, усіх обурило, що їх не попередили про демонтаж заздалегідь.

Представники влади нагадали, що попередження були розклеєні на усі споруди, що підлягали зносу, але громадяни наполягали, що попередження нагадували просто папірці, і вони не сприйняли їх серйозно.

Мешканці також цікавилися, де вони можуть забрати своє майно, бо вони не мають уявлення де вони знаходиться. Натомість, нібито їм казали, що за 4,5 тис. грн. – вартість демонтажу – вони можуть забрати свої гаражі.

Такі вимоги можна сприймати як рекет, вважають власники демонтованих споруд. Також, їх зацікавило, чому так несподівано почали демонтувати гаражі, які стояли багато років і нікому не заважали.

Мешканці вважають, що влада хоче створити КП «Броварипарксервіс» і примусити усіх користуватися послугами паркування. Мер Броварів Ігор Сапожко завірив присутніх, що під забудову розчищені ділянки не плануються і, можливо, варто було б зробити на тому місці соціальну парковку.

Мер запропонував проведення опитування серед місцевих жителів стосовно доцільності розташування гаражів. Головний архітектор Лілія Рибакова однозначної відповіді про подальшу долю земельної ділянки не дала.

Поки що демонтаж гаражів припинено на тиждень. У суботу 12 листопада о 12.00 даним питанням буде перейматись Олег Здоровець, який планує провести громадські збори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #гараж #демонтаж #влада
Оголошення
live comments feed...