• Головна
  • У Броварах нема великого сміттєзвалища, зате знаходиться безліч маленьких
17:54, 1 листопада 2016 р.

У Броварах нема великого сміттєзвалища, зате знаходиться безліч маленьких

У Броварах за розпорядженням міського голови Ігоря Сапожко було доручено стежити за інтерактивною мапою в. о. начальника спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Олегу Єжакову.

Згідно з документом до повноважень очільника відомства належить своєчасне реагування на електронні звернення громадян, отримані за допомогою карти, щодо ліквідації виявлених стихійних місць накопичення відходів у Броварах.

За словами Єжакова, про сміттєзвалища в Броварах ніхто не повідомляв:

«Але спецвідділ контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном Броварів, працюючи у звичному режимі, знаходить такі об’єкти», – розповів керівник відомства Олег Єжаков.

На мапі Броварського регіону не нанесено жодного сміттєзвалища і звернень ні від кого ще не надходило. Чи означає це, що Броварщина – найчистіше місце в Україні? Навряд. Тим більше, що і Єжаков підтвердив: працівники знайшли об’єкт по вулиці Аверкія Гончаренка.

Там сміттєзвалище накопичувалося тривалий час, але, на щастя, зусилля до того докладав лише один місцевий мешканець. Тому було вирішено не заносити те місце до карти. Все-таки воно не є масштабним.

«Місцевий мешканець тривалий час сам зносить туди сміття. Там роботи на три Камази – просто вивезуть і забудуть. Відповідне доручення вже дали КП «Бровари-Благоустрій».

Також, Єжаков пояснив, шо такі невеличкі накопичення відходів знаходяться й у інших місцях по регіону. Але там сміття назбиралося ще менше, то ж теж немає сенсу заносити їх до інтерактивної карти. Їх просто ліквідують потихеньку й усе.

За межею Броварів все ж таки були знайдені два сміттєзвалища. Але для того, щоб броварські служби долучилися до прибирання, треба довести, що броварчани чи місцеві підприємства мають відношення до накопичення відходів.

За словами Олега Єжакова, вони готові допомогти з ліквідацією якщо буде потреба. Сміттєзвалища, про які мова, знаходяться обабіч Об’їзної дороги і за Зеленою поляною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #сміттєзвалище #Єжаков
Оголошення
live comments feed...