• Головна
  • Чи почнеться нарешті боротьба з несакціонованими сміттєзвалищами у Броварах?
11:36, 25 жовтня 2016 р.

Чи почнеться нарешті боротьба з несакціонованими сміттєзвалищами у Броварах?

Броварчани неодноразово зверталися в електронному вигляді через сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» щодо виявлених місць видалення відходів на території Київської області, і виконком відреагував на звернення.

Тепер відповідальним за роботу із сервісом «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» призначено виконуючого обов’язки начальника спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Єжакова Олега Миколайовича.

Єжаков буде повинен своєчасно реагувати на електронні звернення громадян, отримані за допомогою сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ», щодо ліквідації виявлених стихійних місць накопичення відходів на території міста Бровари;

Також, Єжакову треба буде у п’ятиденний строк надавати інформацію щодо здійснення заходів, спрямованих на ліквідацію виявлених стихійних місць накопичення відходів, з підтверджуючими фото матеріалами до департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації.

Ще влітку глава КОДА доручив відповідальним особам та керівництву Броварів за 5 днів очистити мiсто та його околиці від сміття. Керівник апарату Київської облдержадміністрації Михайло Царенко на виїздній нараді продемонстрував учасникам світлини, на яких можна було побачити нелегальні сміттєзвалища у Броварах.

«Київщина має бути зеленою та чистою, а не суцільним звалищем сміття з повною антисанітарією. Сьогодні це поодинокі осередки, які завтра можуть перетворитися на Грибовицьке сміттєзвалище. Ми не можемо цього допустити. Тож, якщо особи, які відповідають за благоустрій не очистять місто до кінця тижня – я особисто підніматиму питання щодо їхньої кандидатури на цій посаді», – заявив тоді Михайло Царенко.

Також, влітку підіймалася проблема вивозу сміття від будинків по вулиці Білодібровна (Геологорозвідка), територію якого обслуговує ЖЕК №4, хоча раніш вони підпорядковувалися ЖЕКу №2.

Як повідомляли мешканці будинків, коли територія знаходилася у підпорядкуванні ЖЕКу №2, трактор приїжджав кожну неділю. Він вивозив сміття, яке лежало біля контейнерів, а вантажні машини приїжджали і забирали сміття із контейнерів.

Депутат Скотніков пояснив, що новопризначеному на той час начальнику ЖЕКу Костянтину Міхієнкову упродовж місяця неодноразово говорилося про те, що тверді відходи не утилізуються, але жодної реакції не було.

«У нас була зустріч із начальником ЖЕКу Міхієнковим, який приїздив разом зі своїм майстром, але після того пройшло майже десять днів, а реакції жодної», — каже депутат.

На той час тимчасово в. о. начальника спецвідділу з питань благоустрою та зовнішнього дизайну Олег Єжаков спробував захистити нового назначенця.

«Можливо, це від того, що завелика для нього територія, до того ж в ЖЕКу новий директор.»

Заступник міського голови Григорій Голубовський по напрямку ЖКГ заявив, що «ситуація з вивезенням твердих побутових відходів бажає кращого по всьому місту, не лише по ЖЕКу №4».

Контроль за виконанням розпорядження «Про організаційні заходи щодо ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів» виконуючий обов’язки міського голови – заступник міського голови Григорій Голубовський залишив за собою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #рада #сміттєзвалища
Оголошення
live comments feed...