Виготовлення простого сайту не є особливо важким. Проте для розробки і створення професійного веб-сайту існує необхідність великого досвіду і чималі навички, тому звертайтесь до спеціалістів http://logotyp.in.ua. Втішним є той факт, що кожен програміст починав з нуля, і в багатьох випадках свої знання і досвід вони придбали самостійно. Але якщо ви бажаєте самостійно розробити веб-сайт, необхідно дотримуватися декількох порад.

Яке потрібно програмне забезпечення? Дуже важливо, щоб на початку не використовувати ніяких додаткових редакторів!! Таким чином, звичайно, не навчишся правильно писати. Найкраще почати зі звичайного блокнота або простий редактор, який тільки підсвічується різними кольорами синтаксису. Використання будь-яких інших функцій, таких як авто доповнення і т. д. тільки збільшать час навчання.

Що таке HTML і чому слід почати з нього? HTML (скорочення від HyperText Markup Language) є основою будь-якої веб-сторінки. Він складається з декількох тегів, укладених між знаками "<" і ">", які відповідають за відображення веб-сторінки.

Без знання цієї мови не можете і мріяти про написання будь-якого сайту, не кажучи вже про пристойних сайтах. Зайшовши на будь-який сайт, клацніть на ній правою клавішею миші та виберіть "Показати вихідний код сторінки". Вийде вам, в основному, код HTML з елементами JavaScript (якщо такий застосовується на сайті). Ефект буде аналогічний для кожної веб-сторінки, яку ви виберете. Саме тому не має що і думати серйозно про створення сайтів без дуже хорошого знання HTML.

CSS, тобто найкращий спосіб створити красоту сайту. Каскадні таблиці стилів (CSS) є доповненням мови HTML. Вони відповідають за графічну частину сторінки. Їх можна зберігати в окремих файлах, на початку сторінки в розділі "head", або індивідуально при конкретній тезі. Коротше кажучи, ви можете завдяки ним визначити появу окремої html-розмітки.

Таблиці стилів CSS майже так само важливі, як і HTML, а також виникають практично на кожній сторінці в мережі. Без їх знання так само, як і у випадку з HTML, ви не можете зробити гарний і прозорий сайт. Для одних людей можна вивчити CSS паралельно з HTML. Це не повинно бути спеціально складно, а заощадить багато часу.

Що далі? Перед тим, як приступити до вивчення чого-небудь іншого, ніж HTML і CSS ви повинні досконало ними користуватися. Знаючи ці мови досить добре, ви можете вже без проблем створювати досить складні сайти. Можна порадив набратися трохи досвіду, закінчити 2 або 3 сторінки, використовуючи тільки HTML і CSS.