• Головна
  • Київські кардіохірурги рятують життя жителям Донецької області
16:57, 17 липня 2015 р.

Київські кардіохірурги рятують життя жителям Донецької області

16 липня кардіохірурги з Інституту серця Міністерства охорони здоров'я України провели виїзний прийом на базі медичних установ Краматорська та Артемівська. Про це повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

Генеральний директор Інституту, професор, член-кореспондент НАМНУ Борис Тодуров особисто приїхав займатися проблемами місцевих пацієнтів, так і вимушених переселенців.

«Зараз дві клініки, обслуговують Донецьку область, знаходячись на окупованій території. Щоб надати кардіохірургічну допомогу місцевому населенню, Інститут серця приїжджає в Донецьку область зі своїм устаткуванням. Пацієнтів зі складними випадками відправляємо до Києва. Дітей оперують безплатно, а дорослим витрати на матеріали частково компенсує держава », - розповів він.

Це не перший приїзд кардіологів в Донецьку область. Однак обмежуватися виїзними прийомами лікарні не планують.

За час перебування в Краматорську Борис Тодуров зустрівся з головою Донецької облдержадміністрації Павлом Жебрівським та отримав запевнення у всебічній підтримці та сприянні соціальним проектам Інституту серця. Вже наступного року на базі кардіологічного відділення краматорської міської лікарні №3 заплановано відкриття агіографічного центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київські #кардіохірурги #Краматорськ #Артемівськ
Оголошення
live comments feed...