• Головна
  • Перший політичний чемпіонат Броварів
09:29, 1 липня 2015 р.

Перший політичний чемпіонат Броварів

Неймовірне політично-спортивне видовище, може очікувати вас, шановні наші читачі, вже на початку осені – Перший чемпіонат міста Броварів з політики! Де десять найвідоміших місцевих політиків, з різних політичних сил, вийдуть на старт цих захоплюючих словесних баталій броварського бомонду!

Через місяць ми проведемо товариський поєдинок і ви зможете побачити на власні очі, як це буде виглядати. А поки, що просто уявіть собі. Десять політиків за коловою системою в дев’ять турів, а це 45 поєдинків, визначать першого чемпіона міста! Кожного тижня у п’ятницю відбуватиметься одна гра. Учасники матчу, за три дні до його початку, отримують від Оргкомітету 10 запитань. На всі вони повинні дати відповідь, не більше 1000 знаків на кожне. Запитання будуть актуальні, торкатися сьогоднішніх проблем світу, країни, області, міста, району. Кожен з вас може надіслати свої запитання, на кожен поєдинок, все що вас хвилює, на адресу Оргкомітету. Нами будуть відібрані найбільш ігрові запитання і поставлені учасникам. Де буде вказано прізвище та їм я автора і звідки він. Звісно, пріоритет буде надано броварчанам, але, мешканці інших регіонів, також прийматимуть участь.

Таким чином, учасники кожного матчу, вдвох, відповідають на одне й теж запитання. Крім шостого, де вони через Голову Оргкомітету, заздалегідь поставлять одне одному. Сьоме запитання буде від Оргкомітету, а десяте від «зірки», відомої людини з різних галузей. Запитання можна ставити не лише на політичну тему, а й будь-яку іншу, цікаву і актуальну для мешканців міста, області та району в першу чергу! Запитання які зіграли, потім, як правило, не повторюються для інших поєдинків. Ви ж, шановні наші читачі і будете суддями змагання. Після проведення поєдинку, протягом п’яти днів ви маєте дати свій результат – перемога, когось з учасників, або нічия. Звісно, максимально об’єктивно, пори свою політичну симпатію. Виключно по грі та совісті…Оргкомітету заборонено втручатися у відповіді учасників нашого чемпіонату.

Переможець матчу отримує очко, за нічию – обидва пів очка. Також ви коментуєте гру і в рубриці – «Думки суддів» ми друкуємо ваші найкращі та найяскравіші відгуки. В турнірі будуть встановлені призи – «За найкраще запитання», для читачів, і «Приз глядацьких симпатій», політику, який отримує. більше всіх схвальних відгуків читачів на свою адресу. Всі технічні деталі голосування будуть повідомлені пізніше.

Всі учасники на своїх візитних картках напишуть вам свої побажання з автографом. У бліц-анкеті, розкажуть про своє найулюбленіше. Буде й багато сюрпризів. Отож, зовсім скоро, на вас очікує неймовірне, захоплююче змагання, аналогів якому, немає у світі…

А найголовніше, що ви зможете дуже багато нового для себе дізнатися і свідомо зробити свій вибір, шляхом голосування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0політичний чемпіонат #Броварів
Оголошення
live comments feed...