• Головна
  • Гіркін спрогнозував переворот в Росії і повалення Путіна
10:10, 30 червня 2015 р.

Гіркін спрогнозував переворот в Росії і повалення Путіна

Колишній лідер бойовиків ДНР Ігор "Стрілков" Гіркін вважає, що ситуація в Росії близька до перевороту і повалення влади.

Нинішня ситуація в Росії нагадує Російсько-Японську війну 1904-1905 років.

"Повна недієздатність військових (і не тільки військових) влади, моторошна бюрократія, повальне злодійство і абсолютна відсутність механізмів, здатних її присікти або хоча-б ввести в пристойні рамки", - розповів бойовик.

Він відзначив "спущено в унітаз" патріотичне піднесення в Росії.

"Аналогія 1914 – зі "спущеним в унітаз" патріотичним піднесенням 2014 року - пряма і безпосередня. Хвиля патріотизму, відправлена державною владою в каналізацію, починає грати вже не "за", а проти цієї самої державної влади. Цей процес тільки починається, але й лютневий переворот 1917 року дозрів теж не відразу ", - вважає колишній лідер бойовиків.

Разом з тим, Гіркін радить Путіну, як впоратися з даною ситуацією.

"Щоб приборкати дану ситуацію потрібно позбутися від частини відверто-прозахідного оточення президента. Від уряду лібералів, які саботують будь-яку програму, націлену на відновлення і зміцнення суверенітету Росії", - вважає Гіркін.

Гіркін звинуватив радника Путіна Суркова в тому, що "зливає" бойовиків Донбасу і виправдовує свої дії за допомогою "зливний команди" пропагандиста Соловйова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гіркін #Путін #Бойовик
Оголошення
live comments feed...