• Головна
  • Бровари від Києва не відстають
08:53, 24 червня 2015 р.

Бровари від Києва не відстають

В місті планується створити інформаційну систему управління майном Броварів

Цей проект нагадуватиме столичний, але буде, звичайна річ, меншим за обсягом. Як повідомили розробники цієї автоматизованої системи, вона дозволить позбавитись відомчого принципу управління майном міської громади.

Завдання перед розробниками системи ставляться такі ж самі, як і перед їх столичними колегами: зробити всі дії щодо управляння майном міста прозорими та ефективними. Планується, що система дозволить задовольнити всіх, хто потребує інформації, наприклад, стану об’єктів нежитлового фонду. Тобто, хто їм користується, які цей об’єкт має характеристики, яка орендна плата береться. Також буде зібрана до купи інформація про надходження до бюджету міста від оренди майна, обговорюватимуться плани щодо реформування та екології, можна буде прослідити, що встановлюється і що планується знести. Тобто, система надасть можливість контролювати владу у її управлянні громадським майном.

Розробники обіцяють, що інформаційну систему управління майном Броварів запрацює вже на початку жовтня, тоді як в столиці обіцяють це зробити не раніше грудня-січня 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари
Оголошення
live comments feed...