• Головна
  • А у Броварах безробіття майже немає… Офіційно
07:38, 23 червня 2015 р.

А у Броварах безробіття майже немає… Офіційно

За даними державної служби з працевлаштування у Броварах офіційне безробіття складає близько 3-х відсотків від усього працездатного населення

У той час, коли про відсутність роботи нарікає майже кожний 4-й українець, в Броварах офіційне безробіття складає 2,79%, що нижче за середній показник по країні – 5,4%.

Але треба зазначити, що офіційні дані зовсім не збігаються з тими, які виявилися під час проведення опитування серед броварчан. 236 містян віком від 19-ти до 55-ти років мали відповісти на питання «Чи працюєте ви офіційно?» та, «Якщо ваша відповідь «так», то де працюєте?». Лише третина з опитаних повідомила, що працює саме в Броварах. Ще третина відповіла, що офіційно не працює, але щодня їздить до Києва (слава Богу, столиця – поряд), де заробляє гроші на будівництві та у торгівлі. 22 людини сказали, що є офіційно безробітними, зареєстровані у державній структурі та отримують виплати по безробіттю. Всі інші, а це майже 25% заявили, що активно шукають роботу. Всі опитані нарікали на те, що в сьогоднішніх умовах знайти добре оплачувану роботу, навіть фахівцеві, дуже важко. А те, що пропонують у бюро працевлаштування, здебільше, не підходить за розміром заробітної платні.

До речі, у списку вакансій, які надають у броварському міськрайонному центрі зайнятості, серед приблизно 120-ти вакансій, найбільш привабливою з точки зору зарплатні є вакансія штукатура – 3400 грн. на місяць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Працевлаштування #Броварах #безробіття
Оголошення
live comments feed...