• Головна
  • Що зробила Броварська «Самопоміч» за півроку?
11:47, 15 червня 2015 р.

Що зробила Броварська «Самопоміч» за півроку?

Учасники ініціативної групи Об'єднання "Самопоміч" Броварського району обговорили підсумки роботи за півроку. Що було зроблено за цей час, і що планується робити далі?

 

   10 червня в середу в селі Требухів Броварського району відбулося підсумкове засідання ініціативної групи Об'єднання "Самопоміч". Учасники підвели підсумки діяльності групи за минуле півріччя.

 

   Керівник групи Валерій Деркач висловив подяку всім присутнім за їх участь у різних проектах, реалізованих групою. Він також розповів про те, що планується робити влітку.

 

   Володимир Лаппа та Геннадій Стопник розповіли про навчання, які відбулися 4-6 червня в Києві. Вони повідомили про ініціативи центрального штабу «Самопомочі», а також про діяльність цієї фракції в парламенті. Петро Бабич також повідомив про плани на літо і розповів, які можливості має група, щоб допомагати людям.

 

   Крім того, кожен член ініціативної групи розповів, в яких проектах він або вона брали участь і що робили в складі групи. Всі висловилися за те, щоб продовжувати і далі працювати в цьому напрямку.

 

   За підсумками засідання учасники затвердили склад ініціативної групи з 24 осіб станом на 10 червня, а також план роботи на літо. Крім того, вони передали медичної амбулаторії в Требухові гуманітарну допомогу від нардепа Ірини Сисоєнко, голови Київського обласного штабу «Об'єднання «Самопоміч».

IMG_9985
IMG_9981
IMG_0011
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Самопоміч Бровари #Деркач В.М
Оголошення
live comments feed...