• Головна
  • Підрядники для ремонту - кого вибрати?
12:21, 13 червня 2015 р.

Підрядники для ремонту - кого вибрати?

З чого починається будь-який ремонт або будівництво? Зі шпателя? Закупівлі будівельних матеріалів? Або з руйнування всього старого? А ось і ні. Жоден варіант не є правильною відповіддю. Адже будь-яке будівництво, в першу чергу, починається з вибору працівників, які будуть цим всім займатися.

Часом, питання - де знайти робітників для ремонту буває на порядок складніше, ніж які саме будівельні матеріали в місті Чернівці можна придбати.

Існує кілька основних принципів, за якими вибирають робітників. Деякі умільці з гордістю заявляють «навіщо мені платити комусь гроші, коли я сам все вмію, і знаю як зробити. Ось покличу ще сусіда і ми все зробимо за тиждень. А скільки грошей то зекономимо ». Але найчастіше, саме такий варіант закінчується найгірше, адже виявляється що, зекономлені гроші не варті таких колосальних зусиль. І сам майстер, виявляється, не зовсім компетентним у всіх необхідних нюансах і принципах роботи з різними матеріалами. Зрештою, такий ремонт мало того, що затягується на невизначений час, але і виносить з дому в рази більше грошей, ніж було заплановано, і навіть більше, ніж ви б платили робітникам.

Двома іншими варіантами є виклик робітників з будівельної компанії або послуги робітників-одинаків, які перебиваються від замовлення до замовлення на сумнівних роботах. Досить багато випадків, коли трапляються недобросовісні підрядники і в одному і в другому варіантах. Але, варто зауважити, що у будівельних кампаній таке трапляється набагато рідше. Адже там йде сувора звітність за кожний вид виконаної роботи, а також за кожного працівника. Найкращими порадниками у цих питаннях вам будуть ваші знайомі і друзі, які вже стикалися з такою ж проблемою. Саме вони зможуть Вам порадити, до кого краще звертатися, на які нюанси варто звертати увагу в першу чергу, а також чого варто остерігатися. До того ж ви зможете на власні очі побачити як працюють майстри, подивитися результати з роботи. Ваші знайомі також введуть вас в курс всіх фінансових розтрат та вартість будівельних робіт.

Ну а якщо ж у вас немає таких знайомих, тоді має сенс звернутися до будівельним кампаніям, або ж пошукати такі кампанії в інтернеті за запитами «утеплення фасаду Чернівці», «ремонт в квартирі Київ» та інші. Будівельні кампанії дадуть вам гарантії про результаті пророблених робіт, а також про збереження вашого майна і цілісності житла.

Якщо ви будете звертатися до приватних майстрів, то вам доведеться самостійно виконувати обов'язки проектувальника, виконроба, сторожа, і в той же самий час їздити на закупи будівельних матеріалів та іншого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...