09:00
25 липня
Аварія трапилася біля зупинки. Легковик зіткнувся з мікроавтобусом.
В наслідок аварії чоловіка затиснуло між сидінням авто. Він отримав струс головного мозку, забої на голові та психологічну травму. Швидка прибула на місце події одразу. Медики оперативно надали допомогу постраждалому.
![]() |
![]() |
![]() |
Оперативники скаржаться - рух транспорту у Броварах з кожним роком все затруднюється. Дороги міста перевантажені автомобілями, що іноді й пройти ніде. У час пік, коли всі повертаються з роботи, по вулиці Короленко автівки ніби мурахи в мурашнику. Це і є причиною більшості аварій - швидка їзда та заповненість дороги.