
14:10, 10 червня 2015 р.
Нова історія. Як Київ декомунізується, або, геть, червоні!
Понад семи років у столичній мерії йдуть дебати про перейменування вулиць. Основним приводом сьогодення став закон про декомунізацію. Так, на зміну радянських катів приходять справжні герої української нації.
Цього разу у поле зору чиновників потрапили не меморіали, а таблички, розвішені на кожному будинку. На останніх засіданнях мова йшла про назви вулиць. Тепер, Марину Раскову, хочуть перейменувати на Євгена Сверстюка (письменник, філософ, дисидент), а Комуністична претендує стати непартійною, назвавшись Трипільською. Співдружність та культурний обмін України з Грузією може породити вулицю Кахи Бендукидзе, яка наразі будується. Можливо, Грузія у відповідь створить принаймні провулок С. Бандери… Безіменний простір від Пирогово до Академіка Заболотного може перетворитись на вул. Троньки.
Ідею з перейменування вул. Мате Залки на Остапа Вишні відхилено, оскільки вона вже існує в іншому районі. Зараз чиновники шукають нову назву для цієї вулиці. В цьому на поміч поспішили футбольні фани. Прихильники «Динамо» звернулись з листом до Віталія Кличка. Вони висловили прохання надати якійсь вулиці ім’я Валерія Лобановського. На даний момент, мер залишив це побажання без відповіді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Євген Хмара готує вечір романтики в Києві просто неба
Новини компаній
13:00
30 червня
16:43
29 червня
19:00
27 червня
ТОП новини
Оголошення
15:47, 18 червня
23:00, 24 червня
11
17:06, 22 червня
live comments feed...