Пожежа на нафтобазі. Нові подробиці

   У Васильківському районі Київської області з учорашнього дня триває пожежа на території нафтобази "Побутрембудматеріали". Як повідомили в прес-службі ДСНС, напередодні близько 17:30 в смт. Глеваха загорівся резервуар з паливом об'ємом 900 кубометрів. Потім вогонь поширився на розташовані поруч резервуари. 

   Зараз пожежу гасять вже 62 одиниці техніки та 308 чоловік особового складу від ДСНС та Міноборони, а також три пожежних поїзди від Укрзалізниці. Крім того, по тривозі були підняті бійці Нацгвардії. Сьогодні вранці на місці пожежі сталося кілька вибухів. Один резервуар вже вдалося згасити, зараз триває гасіння 8 великих (900 кубометрів) та 8 маленьких (50 кубометрів) резервуарів. У цілому під вогнем знаходиться близько 15 тисяч тонн нафтопродуктів.

    В результаті пожежі постраждало, за різними даними, від 11 до 15 осіб, у тому числі 6 пожежників. Вони були госпіталізовані до Васильківської районної лікарні. На жаль, четверо з постраждалих померло. На думку представників "ПРБМ-Нафта", пожежа могла виникнути в результаті підпалу. Однак за версією МВС, займання сталося з технічної причини.

пожежа василькові нафтобазі новини останні подробиці Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі