
07:00, 6 червня 2015 р.
З професійним Днем журналіста!
До Дня журналіста приурочено багато подій, а саме "Коронація слова" та "Журналіст року". Ці дві події рік у рік збирають аншлаги відомих діячів культури та мистецтва. Адже професія журналіста універсальна та дуже важлива для суспільства країни.
За повідомлення прес-служби метрополітену, на станції "Золоті ворота" спеціально до дня журналістики відкрито виставку . До неї увійшли найкращі праці третього міжнародного конкурсу "Стоп цензуро! Громадяни за вільні країни!". Цей конкурс проводився з 7 по 25 травня.
Головна ідея виставки полягає у тому, щоб донести до суспільства важливість свободи слова та вільний доступ до інформації для кожного громадянина. Адже саме свобода слова гарантує розвиток демократичного права у сучасній країні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:26
28 квітня
13:03
28 квітня
ТОП новини
Оголошення
19:40, 22 квітня
19:40, 22 квітня
19:40, 22 квітня
19:40, 22 квітня
19:40, 22 квітня
live comments feed...