• Головна
  • Чоловіки на війну, крадії у хату
09:40, 5 червня 2015 р.

Чоловіки на війну, крадії у хату

   Невелике село Семиполки останнім часом просто рай для грабіжників. Жителі скаржаться на те, що бандити викрадають з двору все, що не так лежить.

   Станом на травень цього року зафіксовано 35 крадіжок. Грабіжники виносять з двору метал, інструменти, навіть старі непотрібні реч такі, як холодильники. Дійшло до того, що залазять у хату і зламують сейфи з грошами та зброєю.

  Семиполці скаржаться на порядок та міліцію. Місцеві знають хто краде, вже й список склали. Проте правоохоронці відверто ігнорують виклики.

   Більшість чоловіків, синів та батьків наразі у зоні АТО. Крадії цим користуються і без остраху лізуть у будинки, де жінки та діти самі.

   У МВС Київської області зізнаються, село Семиполки - дільниця кримінального характеру. Пояснюють це тим, що не вистачає дільничих. За нормами на кожні 1200 громадян приходиться один дільничий інспектор. У Семиполках приблизно 3,5 тисяч населення, але правохоронців тут немає, а дільничого тим більше.

   Поки міліція вирішує кадрові питання, Семиполки обкрадають кожного дня. Односельчани одностайні - коли повернуться воїни з Донбасу на Батьківщину, тоді у правоохоронців  почнуться справжні проблеми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Семиполки #крадії #міліція #дільничі #АТО
Оголошення
live comments feed...