• Головна
  • Порядок звітності броварських підприємців, або армагеддону не буде
14:55, 25 травня 2015 р.

Порядок звітності броварських підприємців, або армагеддону не буде

У Верховній Раді наприкінці минулого року прийняли чергове рішення, а саме - зміни щодо визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб та громадських діячів. Згідно з цими змінами, подати дані про кінцевого бенефіціарного власника потрібно  було до 25 травня цього року.

   Броварські підприємці забили на сполох, адже потрібна форма №4 була затверджена лише у квітні. Часу на заповнення даних практично не залишилося. Спантеличені власники фірм протягом останнього тижня, а особливо 21 травня, створили довгу чергу біля кабінету державного реєстратора. Деякі приходили ще з ночі. Адже без подачі цієї інформації їм загрожували штрафи понад 8000 гривень. Не зважаючи на цей поспіх, підприємці не змогли підготувати всі необхідні документи. Проте, стоячи у черзі, вони встигли запастись низкою скарг та прохань. Невдоволеність власників компаній була почута.

    Враховуючи складність ситуації, було зроблено виключення, яке діє лише в цьому році. Тепер, щоб здати звіт, підприємці мають достатньо часу. Строк подачі інформації було перенесено до кінця вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт #новини #Бровари
Останні новини
Оголошення
live comments feed...