
14:55, 25 травня 2015 р.
Порядок звітності броварських підприємців, або армагеддону не буде
У Верховній Раді наприкінці минулого року прийняли чергове рішення, а саме - зміни щодо визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб та громадських діячів. Згідно з цими змінами, подати дані про кінцевого бенефіціарного власника потрібно було до 25 травня цього року.
Броварські підприємці забили на сполох, адже потрібна форма №4 була затверджена лише у квітні. Часу на заповнення даних практично не залишилося. Спантеличені власники фірм протягом останнього тижня, а особливо 21 травня, створили довгу чергу біля кабінету державного реєстратора. Деякі приходили ще з ночі. Адже без подачі цієї інформації їм загрожували штрафи понад 8000 гривень. Не зважаючи на цей поспіх, підприємці не змогли підготувати всі необхідні документи. Проте, стоячи у черзі, вони встигли запастись низкою скарг та прохань. Невдоволеність власників компаній була почута.
Враховуючи складність ситуації, було зроблено виключення, яке діє лише в цьому році. Тепер, щоб здати звіт, підприємці мають достатньо часу. Строк подачі інформації було перенесено до кінця вересня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
19 лютого
17:27
16 лютого
ТОП новини
Оголошення
13:09, Сьогодні
08:26, 16 лютого
5
11:21, 11 лютого
2
15:54, 17 лютого
76