• Головна
  • Що отримають броварські бійці АТО в нагороду?
10:25, 20 травня 2015 р.

Що отримають броварські бійці АТО в нагороду?

 

 Депутати Броварської міської ради мають  у стислий строк розробити та втілити реформи , згідно з поставленим урядом терміном. Тому,  міськвиконком тепер наполегливо працює.
   19-го травня відбулося засідання міськвиконкому під керівництвом Ігоря Сапожка. Про це повідомляє офіційний сайт Броварської міської ради
Депутатам вдалося прийняти 16 важливих рішень. Зокрема, обговорювалось питання про забезпечення житлом учасників АТО. Це рішення було закріплено у належному документі «Про схвалення проекту Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей -мешканців міста Бровари на 2015-2018 роки».  Працівникам комітету також довелось , звітувати про бюджет міста за перший квартал у постанові «Про схвалення проекту Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей -мешканців міста Бровари на 2015-2018 роки».

   Таким чином, держава намагається віддячити своїм воїнам-захисникам за участь в боротьбі з терористами-окупантами. Як повідомляється, така нагорода може стати не останньою превілегією бійців АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кс: виконком #ато #закони #реформи #Бровари #новини
Оголошення
live comments feed...