• Головна
  • Увага, нашестя кліщів у Броварах!
10:40, 14 травня 2015 р.

Увага, нашестя кліщів у Броварах!

Цього року кліщі атакували всі міста України, їхня кількість у рази збільшилась. Лідером за пошестю шкідливих комах є місто Київ. У Броварах теж є чимало спокусливих місць для кліщів. Найбільше їх у парку на траві, біля водойм, у лісах.

У санепідемстанції повідомляють, що кліщі є переносниками збудника інфекційної хвороби Лайма, яка вражає нервову систему, серце та кістки. Головні симптоми - підвищення температури, безсоння, головний біль, сильний біль по всьому тілу, який обмежує рухову діяльність людини.

Головне, найшвидше виявити кліща на своєму тілі й видалити, тоді зараження хворобою вам не страшне. Лікарі переконують, проблема стає більш глобальнішою, коли інфекція переходить у хронічну,  й людина місяцями переносить її у своєму організмі. Тому у лікарні часто не можуть поставити правильний діагноз хворому. А антибіотики у цій ситуації стають безсилі.

Насправді, тільки 5 частина усіх кліщів носить у собі збудник хвороби Лайма. Їх легко помітити на білому одязі й швидко ліквідувати. Тому, коли вибираєтеся на природу, будьте пильні, й оглядайте себе після кожного виходу на вулицю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кліщі #Бровари #симптоми #хвороба Лайма #лікарі
Оголошення
live comments feed...