• Головна
  • Чи надасть Київ пільги для переселенців?
12:26, 12 травня 2015 р.

Чи надасть Київ пільги для переселенців?

  Після гучних заяв, що пільги працездатним переселенцям не потрібні, у КМДА все ж  вирішили змінити цю думку. Тепер, всім вимушеним переселенцям з Криму та Донбасу, які живуть у Києві , буде видана Картка киянина. За підрахунками, таких переселенців у Києві нараховано близько 80 тис. громадян. На думку ініціаторів нового пільгового проекту, подібні реформи для такої кількості людей не зможуть принести значні втрати для міського бюджету. До того ж, картка стимулює переселенців ставати на офіційний облік та влаштовуватись на офіційну роботу в столиці.

  Слід зазначити, що процедура отримання картки значно спростилась та пришвидшилась майже втричі. Тепер, для отримання документу можна звертатися не лише в управління соціального захисту, але й у спеціально уповноважені банки. Такий сервіс наразі представляє лише один банк – «Хрещатик», але планується залучення ще кількох.

Власники документу мають право на:

-          Безкоштовний проїзд в комунальному транспорті

-          Знижки в окремих магазинах та аптеках.

   Додатково Картка киянина  може використовуватися для сплати соціальних внесків та субсидій. Туди  за бажанням власника можуть вноситися будь-які дані, від групи крові до переліку препаратів, на які у вас алергія.

   Самі кияни до введення такої реформи ставляться переважно позитивно, якщо вона повністю втілюватиметься у дійсності.

  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#К. с.: картка киянина #пільги для переселенців
Оголошення
live comments feed...