![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
11:32, 30 квітня 2015 р.
Такі вони ветерани внутрішніх справ
У нашому 100-тисячному місті громадяни прагнуть знайти однодумців та створити свій осередок. Так у Броварах налічується близько 139 громадських організацій. Об`єднуються всі, від спортсменів до водіїв. Знайшла свою нішу у громадському житті міста і броварська міська громадська організація “Броварська рада ветеранів органів внутрішніх справ”. Чим займається ця немолода, але активна команда, хто є її членами спробували розібратися наші журналісти.
“Броварська рада ветеранів органів внутрішніх справ” заснована за ініціативою ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ 23 лютого 2007 року. З того часу і до сьогоднішнього дня очолює її Мартушканов Леонід Володимирович, полковник міліції у відставці. Працював на посадах старшого інспектора позавідомчої охорони, дільничого інспектора, старшого інспектора міліції, помічника начальника - оперативного чергового Броварського міського відділу ГУ МВС України у Київській області.
Одним з активних учасників організації є Ситюк Микола Васильович. Одночасно він є заступником голови Київської обласної ветеранської організації Асоція ветеранів МВС України. Його професійний шлях почався зі звичайного інспектора і завершився начальником карного розшуку Броварського району.
Засновником громадської організації є, також Вашека В`ячеслав Григорович. Теж полковник міліції у відставці. За час своєї роботи в МВС був міліціонером, старшим дільничим інспектором міліції, помічником начальника - оперативного чергового Броварського міського відділу ГУ МВС України у Київській області.
Ботан Віталій Васильович - майор у відставці. Працював інспектором зв`язку та інспектором дозвільної системи Броварського міського відділу ГУ МВС України у Київській області.
Членом БРВ ОВС є Костюк Михайло Васильович. Полковник міліції у відставці. Перебував на посадах міліціонера ОДМ, старшого інспектора, начальника карного розшуку першого заступника начальника по оперативній роботі Броварського міськвідділу МВС.
Гулий Петро Данилович, полковник міліції у відставці, котрий був командиром батальйону міліції, який охороняв 30-ти кілометрову зону ЧАЕС.
Член БРВ ОВС - Ковпак Микола Тимофійович був слідчим, дільничим інспектора міліції, начальником інспекції у справах неповнолітніх, заступником начальика по оперативній роботі, інспектором виправних робіт і працевлаштування 5-го відділу, заступник начальника оперативнї роботи в чорнобильській зоні УВС Київської області, інспектором БРВС ЛОВД у річковому порту м. Чернігів та начальником зміли літійного відділу внутрішніх справ в аеропорту “Бориспіль”.
До ради також входять Долотов Віталій Іванович, Галай Степан Васильович, Гончар Віктор Васильович, Гришко Віталій Гордійович, Марковський Віктор Августович, Шевчук Олександр Пилипович.
Всі ці люди - почесні працівники органів внутрішнів справ, усі вони є ветеранами ВС. А найголовніше, кожен з них віддав частину свого здоров`я та життя на ліквідацію страшної Чорнобильської трагедії. У ті пекельні хвилини вони не знали куди їх направляють і що робити; вoни не повністю усвідомлювали що сталося і як небезпечно це є. Але гідно вистояли, втрачаючи своїх побратимів тоді, і вшановуючи та пам`ятаючи їх сьогодні.
Громадська організація проводить активну роботу. Одним з останніх внесків команди є встановлення меморіалу своїм побратимам на території місцевого міськвідділку.
Діє “Броварська рада ветеранів органів внутрішніх справ” на основі єдності інтересів, рівності та добровільності членів. А також, на основі самоврядування, колективного керівництва, виборності всіх керівників органів, законності та гласності. Рада самостійно визначає напрямки своєї діяльності. Метою організації є об`єднання зусиль усіх членів для сприяння розвитку і пропаганди ветеранського руху, щодо соціального захисту громадян, звільнених зі служби в органах внутрішніх справ та членів їх сімей, спрямованих на забезпечення реалізації гарантій та пільг встановлених діючим законодавством, виховання на патріотичних засадах фізично здорової, морально й емоційно вихованої та громадсько активної молоді.
Пам`ятаймо та шануймо наших охоронців, поки маємо змогу. Героям Слава!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
live comments feed...