07:43, 24 квітня 2015 р.

«Дніпро» у півфіналі

Спорт

Дніпропетровський «Дніпро» зіграє у півфіналі футбольної Ліги Європи.

Підопічні Мирона Маркевича в Києві у не простій грі обіграли  бельгійське"Брюгге" з рахунком 1:0. Та вийшли в перше в своїй історії в півфінал Ліги Європи. На 82-ій хвилині гри єдиний переможний гол забив Євген Шахов.

"Динамо" з італійською "Фіорентиною" на своєму полі зіграли у нічию 1:1, а в Флоренції - 2:0, рахунок був на користь хозяєв. З 40-ї хвилини динамівці грали в меньшості, так як був вилучений Джермейн Ленс.

24 квітня у Швейцарії у штаб-квартирі УЄФА відбудеться жеребкування півфіналу Ліги Чемпіонів та Ліги Європи. Можливі суперники "Дніпра" –  це дві італійські команди "Фіорентина" та "Наполі",  а також одна іспанська команда "Севілья".

Побажаємо "Дніпру" єдиній Україснській команді, яка продовжує свій вдалий виступ у Лізі Європи дійти до фінала та здобути кубок, тем паче, що шанси на перемогу дуже не погані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію