13:14, 21 квітня 2015 р.

Смерть можновладців

За дев'ять місяців Україна втратила одинадцять політичних лідерів . Чи це кінець?

 

 

Починаючи з 27 серпня минулого року в Україні регулярно вбивають відомих людей. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пообіцяв кожне вбивство розслідувати особисто, проте справи стоять на місті. Ми вирішили розібратися чому гинуть депутати і за що?

 

Валентина Семенюк-Самсоненко  була головою фонду Державного майна України.

     

27 серпня 2014 року родичі знайшли мертвою Валентину Семенюк-Самсоненко в своєму будинку в селі Чайки, Київська область. Біля тіла лежала мисливська рушниця, а вся голова була в крові. 

 Слідство висуває версію самогубства.

 

Олігарх Ігор Коломойський припускає, що Валентину могли довести до самогубства. Адже Семенюк якраз  збиралася бути свідком в Лондонському суді на боці  Коломойського (суд між Пінчуком та Коломойським).

 

Микола Сергієнко був першим заступником начальника "Укрзалізниці".

 

 26 січня 2015 року він застрелився з власного зареєстрованого  мисливського карабіну. Жінка не застала чоловіка живим. За словами дружини, останнім часом чоловік перебував у стані депресії. 

 

Микола Сергієнко товаришував із Михайлом Чечетовим. Під час президентства Віктора Януковича, ЗМІ нерідко писали про корупцію на підприємствах, що входять до складу "Укрзалізниці".

 

Міліція не відкидає, що це було самогубство. В будинку нікого не було, двері були зачинені зсередини. 

 

Олексій Колеснік був головою Харківської обласної ради, народний депутат.

 

29 січня 2015 року зранку Олексій чистив сніг на власному подвір'ї. Дружина вийшла до чоловіка і знайшла його повішаним у власній майстерні. Передсмертної записки Колесник не залишив. За словами дружини, чоловік тяжко переніс загибель друга Євгена Кушнарьова. Він часто впадав в депресії.

 

За версією слідства тіло виявили без слідів насилля. Розпочато кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією "умисне вбивство".

 

Сергій Вальтер  був мером Мелітополя, якого згодом відсторонили. Член Партії регіонів.

 

25 лютого 2015 року о 8.15 ранку в лікарню Мелітополя зателефонував невідомий і сказав, що Вальтеру погано. А вже о 8.30 до райвідділу надійшло повідомлення про смерть. Сергій Вальтер повісився у власному будинку.

 

Міліція схилялася до версії "самогубство", справа внесена в ЄРДР як "умисне вбивство". 

 

Прокуратура Мелітополя звинувачувала Вальтера у хабарництві, підробці документів та створенні злочинного угрупування. Йому давали 14 років позбавлення волі, судові засідання тягнулися, і після смерті справу закрили.

 

Олександр Бордюг  був заступником  начальника міліції Мелітополя.  

 

26 лютого 2015 року о 7.25 на швидку зателефонувала дружина. Лікарі виявили, що причиною смерті стала серцева недостатність. Бордюг якраз знаходився на лікарняному вдома.

 

Отже, помер Олександр без будь-яких ознак на неприродну смерть.

 

Михайло Чечетов був першим заступником голови фракції Партії регіонів.

 

У ніч з 27 на 28 лютого 2015 року  вистрибнув з вікна своєї  квартири. Вночі дружина прокинулась і не знайшла біля себе чоловіка. Згодом помітила відчинене вікно і все зрозуміла. Михайло Чечетов залишив на вікні передсмертну записку: "Я йду. Думаю, так буде краще для усіх. Величезне дякую усім за підтримку. Вибачте і зрозумійте мене правильно. М. Чечетов".

 

Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook писав, що Чечетов давно знаходився в постійному стресі після кримінального провадження в перевищенні службових повноважень під час голосування так званих "диктаторських" законів від 16 січня.

 

За фактом смерті Чечетова порушено кримінальне провадження за статтею "умисне вбивство". Взагалі, так робиться завжди, щоб перевірити усі версії вбивства. Є докази, що Михайла довели до самогубства погрозами чи телефонними дзвінками. Адже в 2005 році Чечетов свідчив проти В. Медведчука і  О. Єфремова.

 

Станіслав Мельник  був народним депутатом V, VI і VII скликань від Партії регіонів, якого називали охоронцем Ріната Ахметова.

 

9 березня 2015 року дружина виявила мертве тіло свого чоловіка у ванній кімнаті. Це відбулось у власному будинку  в містечку Українка Київської області. Депутат застрелився з власного зареєстрованого карабіну. Біля нього лежала передсмертна записка, в якій він вибачався за все.

 

Як і в попередніх вбивствах, було відкрито кримінальне впровадження за статтею "умисне вбивство". 

 

Станіслав Мельник з 1999 року по 2005 керував  заводом "Сармат" і компанією "Люкс". Власником цих підприємств вважався Рінат Ахметов. Тому Мельник був обізнаний в деталях створення  бізнес-імперії донецького олігарха.

 

Олександр Пеклушенко  був головою Запорізької облдержадміністрації, членом Партії регіонів.

 

12 березня 2015 року його знайшли в спортзалі свого будинку (селище Сонячне). Як і його попередники, застреленим в голову із вогнепальної зброї. Це вже не здається збігом обставин.

 

Міліція непохитна - це самогубство  або ж умисне вбивство, замасковане під самогубство.

 

У інтерв'ю ТСН  Пеклушенко казав своєму другу Олексію Чухраю, що збирається покінчити життя самогубством. Дійсно, останнім часом його бачили часто в депресивному стані. Також Олександр проходив курс лікування в обласному кардіологічному диспансері. За словами радника міністра МВС  Антона Геращенка, Пеклушенко міг звести своє життя, щоб не нести відповідальність за розгін активістів Євромайдану в січні-лютому 2014 року.

 

Віктор Янукович-молодший - син колишнього Президента України Віктора Януковича.

 

22 березня 2015 року  на озері Байкал в Росії пішов під лід мікроавтобус Януковича-молодшого. Шестеро осіб, які були всередині, врятувалися. Віктор вправний керманич і його авто ніколи не підводило хазяїна. Проте він не справився з керуванням і мікроавтобус провалився під кригу.

Його поховали в Севастополі у безіменній могилі під прізвищем бабусі - Давидов. Тому насправді невідомо чи то був Віктор Янукович-молодший.

 

Олег Калашников  був народним депутатом від Партії регіонів.

 

15 квітня 2015 року вбили регіонала біля власного дому, на очах у дружини.

 

Останнім часом Калашников отримував погрози від невідомих за заклик урочисто святкувати 70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 

Існує кілька версій вбивства. Одна - це політична діяльність Калашникова, а саме фінансування Антимайдану в Маріїнському парку. Інша - борги в бізнесі. Також слідчі допускають вбивство із метою пограбування.

 

 І нарешті резонансне вбивство Олеся Бузини, який був журналістом, письменником.

 

16 квітня 2015 року Олесь якраз вийшов на пробіжку. Свідки розповідали, як по вулиці Дегтярівській з'явився "Форд-Фокус" темно-сірого кольору й невідомі молодчики вистрелили журналісту в голову. Він помер на місці.

 

Вирок міліціянтів - вбивство.

 

16 березня Бузина зі скандалом пішов з посади редактора газети "Сегодня", яка належить Рінату Ахметову. Олесь жалівся, що не має право впливати на редакційну політику сайту видання. Також одіозний журналіст писав, що топ-менеджери "Сегодня" забороняють йому писати критичні матеріали про нинішнього керівника українського уряду Арсенія Яценюка.

 

Президент України Петро Порошенко повідомив, що  прикладе всі зусилля за для найшвидшого розслідування смертей Бузини і Калашникова. 

 

Ми будемо слідкувати за перебігом подій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чечетов #Калашнівков #Бузіна #Аваков #Геращенко
Оголошення
live comments feed...