• Головна
  • Експерт розповів, чому Росія не захопить Україну
18:20, 15 березня 2015 р.

Експерт розповів, чому Росія не захопить Україну

Для тих хто впадав в істерію, що Путін захопить Україну або просто про це мріяв.

Не треба це Путіну. І ніколи не було треба.

Тих, хто свято вірив в Новоросію і російський світ, закономірно використали. Стрєлков є, поки ще потрібний тролінг у вигляді міфічних філій Новоросії в РФ. А потім не здивуюся самогубству або ДТП.

Дії РФ в Україні потрібні тільки для того, щоб тролити весь світ: "Ми росіяни можемо собі дозволити в 21 столітті віджати частину чужої держави і скаламутити війну в іншій частині з підтримкою місцевого населення завдяки непідготовленості місцевої влади".

Все. Захопити і годувати Україну - дорого. Тим більше, коли Придністров'я, Осетію та і Крим не тягнеш. У разі ж захоплення України, світ з РФ розірве економічні зв'язки. Саме так як з Кримом і ДЛНР.

З інтерв'ю Стрєлкова :

Стрєлков докорив російській владі в мінливій позиції по кризі в Донбасі.

"Спочатку Новоросія, потім немає Новороссії, є Донецька і Луганська народні республіки, потім немає народних республік, є самопроголошені республіки, а тепер вже це окремі райони України. І люди не розуміють - як так? Ніби говорили про російський світ, про те, що потрібно підтримати своїх".

"Екс-міністр оборони самопроголошеної "ДНР" Ігор Стрєлков вважає, що президента Росії Володимира Путіна може чекати доля імператора Миколи II, розстріляного на Уралі в 1918 році, або сербського лідера Слободана Милошевича, який помер в 2006 році у в'язниці в Гаазі. Таку думку він висловив в Єкатеринбурзі на презентації місцевої філії руху "Новоросія".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Росія #Путін
Оголошення
live comments feed...