• Головна
  • Новий кулінарний рекорд України встановили в "Музеї Їжі" від родини брендів МХП
Новини компаній
15:00, 10 червня

Новий кулінарний рекорд України встановили в "Музеї Їжі" від родини брендів МХП

Новини компаній
Новий кулінарний рекорд України встановили в "Музеї Їжі" від родини брендів МХП, фото-1

У травні в Національному музеї архітектури та побуту України приготували майже 4 тисячі гомілок та зафіксували рекорд України у номінації “Найбільша кількість гомілок, приготовлених на грилі, на одній локації”. Його встановили бренд “Наша Ряба” та шеф-кухар, креативний директор кулінарного напряму МХП Алік Мкртчян.

Попередньо замариновані курячі гомілки смажили на 30 мангалах досвідчені кухарі. Процес підготовки та грилювання зайняв понад чотири години. Контролювали приготування гомілок для рекорду: шеф-кухар, креативний директор кулінарного напряму МХП – Алік Мкртчян та шеф-кухар, керівник відділу з розробки кулінарних продуктів МХП – Тарас Василевський.

“Ми довго визначалися з кухарями, у якому маринаді повинні бути замариновані гомілки для встановлення рекорду, і, все ж таки, вирішили, що це лише сіль та олія, аби підкреслити природний смак курки. Також для смаження гомілок ми не використовували електричні прилади, а лише мангали, щоб м’ясо було з ароматом диму. Я дуже радий, що нам таки вдалося встановити черговий кулінарний рекорд України! Дякую всій команді, яка допомогла реалізувати ідею, за їхню підтримку та роботу!”, – шеф-кухар, креативний директор кулінарного напряму МХП – Алік Мкртчян.

Засновник “Національного реєстру рекордів України” Валентин Щербачов ретельно перерахував кількість смажених гомілок та зафіксував рекорд України – 3949 курячих гомілок, приготовлених на грилі, на одній локації.

«В такий нелегкий час відкрито «Музей Їжі» і встановлено унікальний рекорд. Аналогів такого в нашій країні і в багатьох країнах світу немає. Чудова команда зробила це. А тисячі людей з апетитом скуштували гомілки», – засновник «Національного реєстру рекордів України» Валентин Щербачов.

Після офіційної частини скуштувати «рекордні» гомілки могли всі гості заходу.

Довідково про “Музей Їжі”:

«Музей Їжі» від родини брендів МХП – це захід у попап форматі, покликаний більше розповісти українцям про культуру та історію їжі в Україні. Ініційований родиною брендів кулінарної компанії МХП, щоб розкрити цінність, красу та важливість української кухні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МХП #MHP #Музей Їжі #кулінарний рекорд України
Оголошення
live comments feed...