• Головна
  • Які вітаміни слід пити чоловікам
Новини компаній
12:18, 24 квітня

Які вітаміни слід пити чоловікам

Новини компаній
Які вітаміни слід пити чоловікам, фото-1

Всім відомо майже з дитинства, що від вітамінів повністю залежить наше здоров’я. Без них неможливо уявити, що тіло буде здатне вижити. Численні процеси розвитку, обміну, трансформацій, утворення клітин, гормонів та інші важливі моменти залежать від того, чи достатньо певної групи або окремого елементу для нашого тілу. В різному віці, стані здоров’я потреби відрізняються, але необхідність поповнювати потреби залишається. Комплекси для жінок, дітей, людей старшого віку, вагітних, спортсменів – це спеціально підібрані «набори» для підтримання оптимального балансу. Biotus запропонує вам ці та багато інших варіантів для різних потреб, які можна переглянути на сайті.

Особливості потреб, комплекси та рекомендації

Брак вітамінів серйозно загрожує здоров’ю. це загальновідомий факт, але сильна стать майже постійно нехтує цим, вважаючи, що вживання засобів для здоров’я - «жіноча справа». Від достатньої кількості вітамінів та мікроелементів залежить не тільки вигляд нігтів, шкіри, волосся, підтягнутість шкіри та інші характеристики. Чоловіки частіше за жінок працюють довго на роботі, котра вимагає тривалих фізичних або інтелектуальних зусиль. Аби не виснажуватись, мати потрібний запас енергії, якісний зір, нормально висипатись та підтримувати здоров’я хребта, кісток, потрібні вітаміни.

Постійна відповідальність, вирішення важливих питань, напруження, стреси на роботі, вдома швидко виснажують нервову систему чоловіків, набагато швидше, аніж у жінок. Вони не можуть через соціальні фактори та традиції виховання швидко скинути «баласт» негативу, поплакати, пожаліти себе, як слід розслабитись. Тому методи «відпочинку» або активні (спорт, велосипед, тренування, фізична робота), або схожі на шкідливі звички (багато ситно поїсти, тютюнопаління, алкоголь та інше).

Зазначимо, що все це негативно впливає також на потенцію та якість бажання, його частоту, витривалість. Цей момент дуже важливий для кожного чоловіка як фізично, так і психоемоційну, впливає на активність, мотивацію, впевненість у собі, бажання розвиватись, займатись чимось у житті, самооцінку. Без вітамінів нормальна робота статевої системи неможлива.

Найчастіше чоловіки стикаються з нестачею таких вітамінів:

  • Холін (група В). вирівнює холестерин, поліпшує обмін жирів, нормалізує ритм серцебиття;
  • Магній. Позбавить спазмів м’язів, головного болю, нервового роздратування, поганого сну, швидкої втомлюваності через психічне напруження;
  • В12. Відповідає за підтримку імунітету, здоров’я нервової системи;
  • К. Якщо ви піклуєтесь про роботу серцево-судинної системи та стан кісток (важливо для спортсменів та літніх людей особливо), його баланс дуже важливий;
  • Д. Аби не допустити негараздів у роботі імунної системи, мати здоровий артеріальний тиск, контролюйте цей показник та регулярно приймайте у вигляді дієтичної добавки;
  • А;
  • N;
  • Біотин та інші.

Як обрати

Перш за все спирайтесь на результати медичного огляду, рекомендації лікарів та власні потреби. Дуже рідко хот з нас сьогодні харчується так, аби отримувати з їжі все необхідне у достатній кількості. Частіше за все доводиться пити окремо вітамінно-мінеральні комплекси в якості профілактики або у період відновлення після тяжких хвороб чи операцій, посилених тренувань, змагань тощо.

Вартість залежить від компанії та країни-виробника, місця продажу. Сумнівні магазини, занадто дешеві товари не приведуть ні до чого доброго. Замовляйте вітаміні на перевірених сайтах, що належать офіційним аптекам, виробникам, спеціалізованим магазинам з позитивною репутацією та численними реальними гарними відгуками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Biotus #вітаміни #БАДи
Оголошення
live comments feed...