• Головна
  • Якщо найкращий утеплювач для будинку та декоративне покриття, то тільки термопанелі для фасадів від компанії ЕКО-ФАСАД
Новини компаній
16:00, 26 січня

Якщо найкращий утеплювач для будинку та декоративне покриття, то тільки термопанелі для фасадів від компанії ЕКО-ФАСАД

Новини компаній

Утеплення будинків протягом багатьох десятиліть виконувалося зазвичай: на цегляні, бетонні або з інших матеріалів несучі стіни кріпили теплоізолятор для фасаду будинку. Зовні такий утеплювач був захищений від негараздів зовнішнього світу за допомогою декоративного покриття, чию функцію виконувала штукатурка, навісні панелі або сайдинг. У той же час таке покриття забезпечувало привабливий зовнішній вигляд фасаду.

Якщо найкращий утеплювач для будинку та декоративне покриття, то тільки термопанелі для фасадів від компанії ЕКО-ФАСАД, фото-1

А якщо об'єднати декоративне фасадне покриття з утеплювачем?! Тоді відразу вдалося б отримати багатошарову структуру фасаду, що її можна було б набагато простіше монтувати і при цьому істотно знизити вартість, чи не так?! На щастя, в наш час вже давно придумана така інновація, а саме термопанелі для фасадів, які мають неймовірний успіх і популярність серед безлічі споживачів.

Сьогодні пропонуємо вам поговорити про переваги таких фасадних термопанелей, що їх ви можете побачити тут https://ecofasad.com.ua/termopaneli.php, і про те, де саме в Україні їх можна замовити за більш ніж прийнятними цінами.

Головні переваги фасадних термопанелей

За великим рахунком, вивчаючи технічні характеристики, які характерні для фасадних термопанелей, однозначно можна дійти висновку, що даний сучасний матеріал коштує своїх грошей і ще й одночасно є дуже корисним у сфері утеплення, адже судіть самі:

  • термопанелі не схильні до поглинання вологи;
  • вони стійкі до різних атмосферних явищ таких як, як холод, мороз, перепади температур;
  • термопанелям не страшне УФ-випромінювання;
  • вони добре поєднують у собі функції шумоізолятора/утеплювача/декоративного матеріалу для обробки фасадів;
  • фасадні термопанелі відрізняє їх тривала в часі успішна експлуатація (термін служби термопанелей може в окремих випадках досягати 50-100 років, залежно від виробника) при цьому без необхідності частого догляду з ремонтом;

у складі панелей немає матеріалів, схильних до процесу гниття, а значить їм не страшна корозія;

фасадний матеріал допомагає суттєво знизити тепловтрати будинку, де його встановлюють.

А ще якісні фасадні термопанелі пожежобезпечні. Зовні їх важко відрізнити від класичної цегляної кладки. Щоправда на відміну від неї, вони служать набагато триваліший тимчасовий період. Плюс до всього іншого, термопанелі абсолютно прості в процесі монтажу. Щоб встановити їх на фасад будь-якого будинку, зовсім не потрібні ніякі спеціальні знання з особливими пристосуваннями. Крім того, вони механічно міцні та екологічно безпечні.

Відмінні фасадні термопанелі в ЕКО-ФАСАД

Щоб замовити якісні та надійні термопанелі для фасадів за доступними цінами в таких популярних типах покриттів, як мармурова крихта, під дерево або під цеглу, а також під камінь, зверніться до компанії ЕКО-ФАСАД. Тут є широкий вибір продукції відмінної якості і на різні смакові переваги з фінансовими можливостями. Тому ви гарантовано знайдете відмінне рішення для свого будинку та реалізації абсолютно всіх ваших задумів, і навіть, здавалося б, найсміливіших.

В згаданій компанії на всі без виключення позиції діє демократична та доступна ціна. Ми впевнені у тому, що якістю готової продукції, що її ви замовите в ЕКО-ФАСАДі, ви залишитеся більш ніж задоволені. Додатково ви точно будете задоволені приємною співпрацею з компанією.

У вас залишилися якісь додаткові питання? Хотіли б додатково ретельніше обговорити співпрацю з кимось із представників ЕКО-ФАСАДу? Аби почути відповіді на всі питання, які вас цікавлять, обов'язково скористайтеся контактною інформацією, яка є на сайті компанії ЕКО-ФАСАД. Ви можете зателефонувати сюди на один із номерів телефонів +38 (067) 772-0-700 чи +38 (050) 337-2-333, або ж написати на адресу електронної пошти – [email protected]. Обирайте найбільш оптимальний для вас варіант зв'язку і консультуйтеся стосовно бажаного замовлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...