
18:00, 13 грудня 2023 р.
Київстар відновив зв'язок на Лівому березі Києва

Після майже двох діб відсутності мобільного зв'язку, деякі користувачі оператора «Київстар» знову можуть телефонувати та користуватися мобільним інтернетом.
З власних джерел у компанії сайту 4594.com.ua стало відомо, що вже сьогодні ввечері покриття буде відновлено у Дарницькому районі столиці.
«Шановні жителі Дарницького району, абоненти Київстар. Перезавантажте свої телефони і перепідключіться. Лівий берег повернули підключення. Дзвінки відновили, інтернет пізніше зʼявиться», – повідомляє інсайдер.
За словами співробітника «Київстар», наразі в компанії працюють над відновленням зв'язку на Правому березі столиці.
Нагадаємо, уранці 12 грудня, через хакерську атаку стався масштабний збій у роботі оператора мобільного зв'язку «Київстар».
Читайте також:
Хакерська атака привела до збою в роботі Kyivstar
В Броварському районі мобільна котельня обігріватиме школу та дитячий садочок
Броварчан запрошують стати донорами крові
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Сучасна сантехніка для комфорту та стилю у ванній кімнаті від компанії ПП "Акватерм Україна"
Новини компаній
12:29
17 червня
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
17:17
14 червня
Оголошення
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня