• Головна
  • Альтернатива нагрівальним матам: як швидко і якісно обігріти будинок або квартиру
Новини компаній
10:44, 1 січня

Альтернатива нагрівальним матам: як швидко і якісно обігріти будинок або квартиру

Новини компаній

Нагрівальний кабель як основний елемент теплої підлоги є хорошою альтернативою виконаним з фольгованого металу нагрівальним матам, а також іншим системам підігріву та опалення у квартирах, комерційних чи виробничих приміщеннях.

Суттєва відмінність нагрівального кабелю для теплої підлоги від нагрівальних матів полягає насамперед втому, що це значно дешевше і в багатьох випадках може виявитися ефективніше з точки зору використання енергії та кількості витрачених ресурсів.

Компанія “Техно-Стиль” пропонує нагрівальний кабель для теплої підлоги https://tepliy-pol.com.ua/nagrevatelnyj-kabel, що має оптимальну вартість і потужний захист, може укладатись практично на будь-який тип підлоги, потребуватиме мінімальне підняття рівня підлоги.

Альтернатива нагрівальним матам: як швидко і якісно обігріти будинок або квартиру, фото-1

Як можна використовувати електропідігрів за допомогою кабелю

Кабель який використовується системою теплої підлоги, може бути основним джерелом теплозабезпечення, а також виконувати функцію допоміжної, додаткової системи підігріву.

Потужність, гнучкість встановлення та інші характеристики системи дозволяють використовувати кабель для підігріву в складних для електричних теплових систем видах приміщень:

  • ванна кімната;
  • кухня;
  • балкон чи лоджія;
  • сауна;
  • відкрита територія, де може бути надмірна вологість та суттєвий перепад температур.

Оскільки кабель може прокладатися в будь-якій формі його можна розташовувати як приховану систему обігріву, для різноманітного вмонтовування в окремі чи додатково виготовлені елементи конструкцій будинків, чи предмети інтерєру: труби, радіатори, полички, сходи та інше.

Кабель може бути прокладений у плитковий клей або стяжку з бетону чи в будь-який інший матеріал, який використовується для облаштування підлоги у приміщенні.

Універсальність застосування для підігріву електрокабелю допомагає використати його з мінімальними витратами для монтажних робіт та для придбання елементів електропідігріву за оптимальною вартістю.

Переваги використання електронагрівальних кабелів для систем “теплої підлоги”

До ключових переваг використання кабелю як основного елементу системи теплої підлоги слід віднести те, що для його укладення необхідно витратити мінімум часу, а регуляція кількості укладеного провідника, а також його форми, може варіюватися в залежності від потреб користувача. Таким чином встановити систему основного теплозабезпечення чи додаткового підігріву можна фактично в будь-якому приміщенні, навіть якщо воно має складну форму підлоги стелі або стіни.

Вмонтовувати кабель можна як горизонтально, так і вертикально, в залежності від потреби користувача та конструкційних особливостей будівлі або споруди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...