• Головна
  • iPhone 14 проти iPhone 13: цікаве порівняння смартфонів
Новини компаній
15:30, 8 грудня 2023 р.

iPhone 14 проти iPhone 13: цікаве порівняння смартфонів

Новини компаній

З точки зору потужності та продуктивності iPhone 13 бу був лідером у своєму класі. Він містив той самий чіп A15 Bionic, який ми бачили на всіх моделях iPhone 13, від Mini до Pro Max. З виходом 14 моделі, лідерство тринадцятки було посунуте, проте чи варто переплачувати та купувати нову версію, адже багато що залишилось на такому ж самому рівні?

Основні відмінності між iPhone 14 та iPhone 13

Загалом відмінностей небагато, розробники покращили фото та відеозйомку в умовах слабкого освітлення. Збільшили і пікову яскравість з 800 до 1200 ніт. Цікавим фактом, про який не можливо не згадати, є і те, що 14 версія може використовувати супутники, щоб повідомити службу реагування, що у вас виникла екстрена ситуація і ви потребуєте допомоги. 

iPhone 14 проти iPhone 13: цікаве порівняння смартфонів, фото-1

Щодо зовнішнього вигляду, то практично не можливо знайти навіть невелику різницю, адже обидва телефони виглядають однаково з діагональним дизайном камери. Звісно, як і кожного року, додались нові кольори, у 14 серії можна побачити фіолетовий та жовтий колір.

iPhone 14 проти iPhone 13: цікаве порівняння смартфонів, фото-2

Скільки коштує iPhone 13 та iPhone 14: чи варто переплачувати за новішу модель?

У 2022 році Apple призупинила виробництво нових iPhone 13, адже зосередила акцент на створені більш сучасних гаджетів. Сьогодні, найкращим рішенням буде покупка відновленого iPhone 13 за 22 200 грн. Щодо 14, то варіант на 128 ГБ можна купити за 27 300 грн. Важко сказати, чи варто переплачувати різницю у 5 тис. гривень за незначні покращення, проте що-що, а 14 ви точно зможете продати дорожче або обміняти на 15 за значно меншою доплатою.

Чому варто купувати саме відновлені iPhone?

Відновлений iPhone та техніка, що була відремонтована набирають трендів та стають все дедалі популярнішими, адже цей різновид гаджетів значно нижчий у вартості, ніж нові та ретельно протестований на якість. Виробників відновленого в Україні можна перелічити по пальцях, проте декілька з компаній відзначаються особливо надійними відгуками та чудовою репутацією. Наприклад львівська компанія ICOOLA - https://icoola.ua/ вже понад 10 років займається відновленням та повторною реалізацією різноманітних гаджетів та стала однією з перших renew компаній України, яка ремонтує техніку у таких масштабах. 

Обирайте відновлене, адже різниця - лише у ціні!

Шукати відмінності в ідентичних смартфонах важко, адже дисплей, камери, акумулятор, процесор, та вага - ідентичні. Хоча, щодо ваги, то 13 важча на 2 грами, знов ж таки, звичайний користувач не відчує ніякої різниці.

Як стверджують в Apple, новий телефон має кращий час автономної роботи, хоча в кількості міліампер ситуація кардинально не змінилась: iPhone 13 - 3228 мАг, iPhone 14 - 3279 мАг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...