• Головна
  • Наручний годинник Garmin fenix чи підійде військовим?
Новини компаній
16:04, 27 листопада 2023 р.

Наручний годинник Garmin fenix чи підійде військовим?

Новини компаній

Під час військової служби можуть знадобитися такі функції, як фіксування координат та точок, прокладання маршрутів руху та фіксування їх проходження на руці. Для цього корисними будуть годинники Гармін. Один з найкращих варіантів – базова модель Garmin Fenix.

Наручний годинник Garmin fenix чи підійде військовим?, фото-1

Еволюція годинників серії fenix

Впродовж майже десяти років годинники Garmin Fenix розвиваються в такому порядку:

  • fenix;
  • fenix 2;
  • fenix 3;
  • fenix 3HR;
  • fenix 5;
  • fenix 5 Plus;
  • fenix 6;
  • fenix 7.

Ціна годинників залежить від серії.

Оригінальна модель Garmin Fenix була вперше випущена у 2012 році. Вона мала базові функції для спортивного використання.

Випущена у 2014 році, модель fenix 2 мала покращений дисплей, підвищену водонепроникність.

Гармін випустив fenix 3 у 2015 році. Вона мала покращений дизайн, підвищений роздільну здатність дисплея.

Версія fenix 3 з вбудованим датчиком серцевого ритму була випущена у 2016 році.

Версія fenix 3HR з вбудованим датчиком серцевого ритму була випущена у 2016 році.

Модель fenix 5 була представлена у 2017 році з покращеними функціями GPS, додатковими режимами спортивних навантажень та підвищеною ефективністю батареї.

Fenix 5 Plus випущена у 2018 році мала розширені функції картографування, музику, бездротову спліт систему та підтримку платежів.

У 2019 році була представлена модель fenix 6 з покращеною продуктивністю, розширеними функціями трекінгу, підвищеною водонепроникністю та підтримкою ширшого спектра додатків.

У fenix 7 з’явилася розширена система позиціювання, що включає, наприклад, GPS. Також доступна покращена система вимірювання пульсу.

Garmin для військових

Годинники Garmin мають ряд характеристик, які будуть корисні військовим. Вони мають стійкість до ударів по корпусу і захищені від вологи, що підходить для використання в умовах військових операцій.

Також мають функції спостереження за здоров’ям. Деякі моделі годинників Гармін оснащені опціями вимірювання пульсу, рівня стресу, рівня кисню в крові тощо.

Годинники мають можливість отримувати повідомлення та дзвінки через підключення до смартфона. В залежності від потреб, можна цю функцію і не вмикати. Спеціалізовані моделі Garmin годинників мають тактичні функції, такі як режим невидимості, відображення координат, спеціалізовані режими навігації, компас та висотомір.

Режим невидимості вимикає підсвічування та звукові сигнали, щоб залишались непомітними в умовах низької видимості. Також цей режим тактичних годинників вимикає прийом і передачу сигналів, що унеможливлює пеленгацію.

Годинники можуть підтримувати точні координати та навігацію, що дозволяє військовим операторам точно визначати своє місцеперебування. Зауважте, для військових не завжди потрібен GPS, а інколи він може бути небезпечним. Сигнали можуть фіксуватись ворогом, а записані координати точок при потраплянні такого годинника до противника, може видати позиції. Тому спортивні варіанти у цьому випадку програють, бо не мають режиму невидимки.

Тактичні годинники Garmin і серія fenix

На основі годинників серії fenix були розроблені тактичні годинники. Вони мають багато схожих функцій, але у чому відмінності?

Тактичний годинник Garmin спроектований в першу чергу з урахуванням використання в армії, поліції, спеціальних службах та для активного відпочинку. Вони зазвичай мають підвищену міцність, надійність та набір спеціалізованих функцій (навігація за координатами, серія режимів для ефективного використання в екстрених ситуаціях).

Серія fenix містить в собі базові функції, ці моделі орієнтовані на спортсменів та любителів активного відпочинку. Вони пропонують спектр спортивних функцій, таких як відстеження активності, серцевий ритм, а також вбудовані карти та навігаційні можливості. Купити годинник Garmin можна в магазині APPLE ROOM.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...