• Головна
  • Плита HPL у дизайні кухні: міцність та стиль у кожній деталі
Новини компаній
09:00, 14 листопада 2023 р.

Плита HPL у дизайні кухні: міцність та стиль у кожній деталі

Новини компаній

У сучасному світі, де дизайн і функціональність є невіддільною частиною нашого життя, вибір матеріалів для інтер'єрного дизайну кухні має величезне значення. Раніше було досить складно знайти матеріал, у якому були б поєднані міцність і стиль. Але зараз це надзвичайно просто, адже існує HPL плита.

Плита HPL у дизайні кухні: міцність та стиль у кожній деталі, фото-1

Переваги плит HPL

HPL-плита — це багатошаровий композитний матеріал, що складається з декількох шарів паперу, просочених термореактивними смолами, та захисної плівки. Вона виготовляється методом склеювання цих шарів під високим тиском і температурою.

Панелі HPL мають високу щільність, а також унікальні фізичні й декоративні властивості. Саме завдяки цьому їх часто вибирають для виготовлення меблів та оздоблення фасадів будівель і стін всередині.

Серед переваг, які роблять їх популярним матеріалом, варто виділити:

  • Надійність і довговічність. Матеріал не піддається корозії та гниттю. Навіть після довготривалого використання стільниця з HPL панелі не втратить свій первинний зовнішній вигляд.
  • Екологічність. У складі шпл панелі відсутні будь-які шкідливі компоненти. Навіть під час нагрівання матеріал не виділяє шкідливі пари й гази.
  • Естетичність. Яскраві, пастельні, матові — усе це про плити HPL. Існує величезна кількість різноманітних декорів, що дозволить вам створити унікальний дизайн на кухні.

HPL-плити на кухні

Плити HPL використовують для створення таких елементів кухні:

  • Стільниці. Плити HPL мають високу термічну стійкість. Саме тому HPL панелі для кухні — ідеальний вибір, адже це місце, де готують їжу.
  • Фасади меблів. Фасади з такого матеріалу стійкі до подряпин, вологості й впливу сонячного світла.
  • Фартух. Це вертикальна панель, яка зазвичай розташована між стільницею і верхніми шафами. Оскільки фартух на кухні піддається постійному впливу жиру й рідин, краще вибрати для оздоблення цього місця саме плиту HPL, здатну витримати подібне навантаження.
  • Декоративне оздоблення. Плита HPL може бути використана для створення декоративних панелей на стінах або малюнків, які додають унікальний стиль кухні.
Плита HPL у дизайні кухні: міцність та стиль у кожній деталі, фото-2

Знайти плити HPL, які ідеально доповнять інтер’єр вашої кухні, ви зможете у Transstone. В асортименті компанії HPL-плити від італійського виробника Puricelli. Ключовою особливістю колекції панелей HPL від Puricelli є великий формат, що мінімізує кількість з’єднань плит. Тож якщо ви прагнете створити естетичний та актуальний дизайн на кухні, відвідайте сайт компанії Transstone.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...