• Головна
  • Опановуємо Power BI: вичерпний посібник для початківців
Новини компаній
15:57, 6 листопада 2023 р.

Опановуємо Power BI: вичерпний посібник для початківців

Новини компаній

Microsoft Power BI — інструментів обробки даних, що найбільш широко використовується на планеті - більш ніж 50 000 компаній по всьому світу використовують Power BI для очищення, перетворення, моделювання та візуалізації своїх даних. Більшість бізнес-аналітиків та аналітиків даних регулярно використовують Power BI, тож і популярність навчання Power BI онлайн відповідно росте.

Опановуємо Power BI: вичерпний посібник для початківців, фото-1

Найкращий спосіб показати роботодавцям свої навички роботи з Power BI – отримати сертифікат аналітика даних Microsoft Power BI. Сертифікація вкаже роботодавцям що ви здатні працювати з такими функціями Power BI, як DAX, мова M та редактор Power Query. Щоб отримати сертифікат, вам необхідно скласти іспит PL-300 (оновлена версія екзамену DA-100), а для цього вам знадобиться досвід роботи з усіма аспектами інтерфейсу Power BI. Онлайн курс Power BI надасть вам необхідний досвід та навички, прискорить вашу кар'єру та допоможе стати професіоналом у галузі аналізу даних.

Якщо ви хочете вигідно виділятись на співбесідах, вам також слід створити портфоліо своїх проектів, це доведе, що ви вмієте працювати з реальними даними. Курси Microsoft Power BI та деякі кроки, які ми розглянемо, допоможуть вам отримати досвід роботи з Power BI, пройти сертифікацію та створити портфоліо. Це вимагатиме роботи і зусиль, але якщо ви підете цим шляхом, ви зможете почати нову кар'єру в області аналізу даних.

Опановуємо Power BI: вичерпний посібник для початківців, фото-2

Як вивчити Power BI та отримати сертифікат

Power BI має дружній інтерфейс, але під ним ховається багато складного. Щоб скласти іспит і підготуватися до роботи, вам знадобляться практичні навички. Найкращий спосіб набути практичних навичок роботи з Power BI — створювати проекти, вони відображають аналіз реальних даних та допомагають отримати досвід у всьому: від завантаження до очищення даних та візуалізації. Якщо ви хочете навчатися швидше та більш структуровано - відвідайте курси Power BI Київ. Ця стаття містить більш детальну інформацію про навчання.

Опановуємо Power BI: вичерпний посібник для початківців, фото-3

Ознайомтесь з інтерфейсом

Першим кроком є встановлення Power BI. Power BI можна безкоштовно завантажити із сайту Microsoft. Він працює тільки під Windows, тому, якщо ви не використовуєте Windows, вам доведеться запустити Power BI на віртуальній машині.

Після встановлення Power BI слід ознайомитися з основними частинами інтерфейсу. Але не витрачайте на це надто багато часу, ваша мета полягає в тому, щоб якнайшвидше почати працювати з реальними даними.

Створіть кілька візуалізацій

Наступним кроком має стати розробка деяких візуалізацій у поданні звіту з використанням чистих наборів даних. Вам потрібні набори даних, в яких вам не доведеться багато займатися моделюванням чи очищенням даних. Це дасть вам досвід імпорту даних та створення звітів.

Змоделюйте та очистіть дані

Як тільки ви зрозумієте, як створювати візуалізацію, ви зможете виконувати більш складний аналіз за допомогою Power BI. Це включає побудову моделей даних, обчислення значень за допомогою DAX і очищення даних за допомогою редактора Power Query. На перший погляд, ці функції видаються складними, але ви можете вивчати їх одну за одною, у процесі створення проектів.

Опублікуйте звіти

Коли ви використовуєте Power BI у робочих умовах, вам необхідно мати можливість поділитись своїм аналізом з усією командою. Це робиться за допомогою служби Power BI.

Створіть портфоліо проектів

Як тільки ви зрозумієте всі основні функції Power BI, вам потрібно буде поєднати всі ці навички в єдиний робочий процес. Ви також можете використовувати роботу, яку ви виконуєте в цих проектах, для створення портфоліо. Портфоліо - це добірка завершених вами проектів, які ви можете презентувати потенційним роботодавцям у своєму профілі Github, у своєму резюме або на особистому веб-сайті.

Термін самостійного вивчення Power BI та отримання сертифікату залежить від бажаного графіку, часу, який ви можете присвятити вивченню Power BI, та вашого власного темпу. На курсах навчання Power BI онлайн організовано таким чином, щоб бути максимально ефективним та комфортним, а інструмент поступово опановувався у оптимальному режимі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...