
Новини компаній
11:00, 29 вересня 2023 р.
У Києві відбувся прем’єрний показ анімаційної пригоди «Щенячий патруль: Мегакіно»!
Новини компаній
27 вересня у кінотеатрі Оскар, Gulliver відбулася довгоочікувана прем’єра анімаційної пригоди «Щенячий патруль: Мегакіно». Першими повнометражне продовження улюбленої історії мільйонів дітей по всьому світу подивилися зірки дубляжу: Тімур та Інна Мірошниченко, Антоніна Хижняк, Григорій Решетнік. На фантастичну локацію української прем’єри зірки завітали родинами разом з дітьми. Також стрічку оцінили українські селебрітіз з дітьми та топові блогери.
Партнери фільму: Екосфера - одна з найбільших компаній на території України по виробництву натуральних соків, Dodo Toys, Kраїна Іграшок, Магдум, видавництво Ранок, мережа магазинів EVA та бренд Honey Bunny, компанія «Toy Toy Trade», Будинок Іграшок.
Медіапартнери: Bigmir Афіша, 4Мама, Твій Малюк
ПРО ФІЛЬМ
Щенячий патруль повертається у новій анімаційній пригоді! Завдяки чарівному метеориту, що впав на Бухту Пригод, Щенячий патруль отримує нові мега сили для боротьби з противниками. Начувайтеся лиходії, могутні щенята вже близько!
Дивіться в кінотеатрах з 5 жовтня!
Трейлер:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:59
11 вересня
10:44
10 вересня
13:55
9 вересня
Де послухати живу музику, посміятися на стендапі і пограти у квізи? Афіша вересня в Pepper’s Club
Новини компаній
11:00
8 вересня
Оголошення
21:15, 10 вересня
21:15, 10 вересня
21:15, 10 вересня
21:15, 10 вересня
21:15, 10 вересня