
18:00, 8 серпня 2023 р.
На Броварщині за два тижні собаки покусали 20 людей

За минулі два тижні у Броварській громаді собаки покусали 20 осіб – 13 з них на минулому тижні, 7 – на позаминулому
Про це, під час оперативної наради,повідомила завідуюча відділом епідеміологічного нагляду, контролю та профілактики неінфекційних захворювань Броварської районної філії ДУ «Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Ольга Строй.
Серед постраждалих троє дітей. Також троє осіб госпіталізовано.
Крім того, Ольга Строй розповіла, що напади собак ставалися біля магазину «Сільпо», парку «Приозерний» та у селі Княжичі.
Зауважимо, Броварська багатопрофільна клінічна лікарня нещодавно отримала достатню кількість вакцини від сказу, відтак антирабічною профілактикою наразі забезпечують усіх, кому це необхідно.
Читайте також:
На Броварщині блискавка влучила у житловий будинок
На Броварщині судитимуть двох посадовців
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
09:00
4 грудня
ТОП новини
Оголошення
11:57, 4 грудня
48
20:39, 30 листопада
83
10:03, 5 грудня
1
21:57, 26 листопада
2
21:57, 26 листопада
5