• Головна
  • Кондиціонери в Рівному для будинку, квартири, офісу: різновиди, як правильно вибрати
Новини компаній
10:39, 1 травня 2023 р.

Кондиціонери в Рівному для будинку, квартири, офісу: різновиди, як правильно вибрати

Новини компаній

Останніми роками температура повітря в літні місяці часто перебуває на позначці +35, а то і вище. Наявність кондиціонера в будинку чи квартирі в літню спеку – не забаганка, а необхідність.

Різновиди кондиціонерів для будинку, квартири, офісу

Асортимент кондиціонерів, наявний в магазинах кліматичного обладнання дуже широкий. До основних типів кондиціонерів відносяться такі:

·Моноблок. Його особливістю є конструкція, кондиціонер складається з монолітного корпусу. Чудово підходять в приміщення, де не має можливості встановити зовнішній блок.

·Спліт-системи – найбільш популярні моделі. В свою чергу поділяються на декілька типів: настінні, канальні, касетні, колонні, підлогово-стельові. Характеризуються наявністю зовнішнього та внутрішнього блоків, мінімальним рівнем шуму під час роботи та широкими функціональними можливостями.

·Кондиціонери мільти-спліт системи. Схожа на звичайну спліт-систему, але має більш широкі можливості. Система складається з одного зовнішнього та декількох внутрішніх блоків. Чудово підходить для трикімнатної квартири або будинку, адже здатна кондиціонувати повітря одночасно в різних кімнатах.

·Мобільний кондиціонер. Може складатись як з одного, так і двох блоків. Встановити такий кондиціонер можна самостійно, а використовувати всюди, де є підключення до електромережі.

Як вибрати настінний кондиціонер або мульти-спліт систему?

Вибір кліматичного обладнання - досить непросте питання, адже потрібно враховувати безліч факторів, таких як установка, сервіс та ремонт кондиціонерів, а також орієнтуватися на ключові параметри кондиціонера. Для того, щоб вибрати кондиціонер правильно, необхідно враховувати:

Параметри кімнати або приміщення, в якому відбуватиметься монтаж кондиціонера – площа та висота стелі.

Орієнтація вікон за Сонцем. Якщо вони виходять на сонячну сторону, кондиціонер потрібно вибирати більш потужний.

Тип пристрою: мобільний, моноблочний, віконний, спліт-система (найпопулярніша модель), касетний або канальний.

Наявність додаткових опцій: нагрівання, вентиляції, очищення, можливості змінювати напрямок повітряного потоку, режим «сон», автозапуск, таймер та ін. Наприклад, якщо у пристрої буде функція зволоження повітря, то немає потреби купувати ультразвуковий зволожувач повітря. Але варто враховувати, що моделі з великим функціоналом коштуватимуть дорожче.

Вартість. Наприклад, ціна мульти-спліт системи буде залежати від кількості внутрішніх блоків та їх типу; вартість спліт-системи – від виробника та функціоналу.

Де купити кондиціонери в Рівному?

Кліматичне обладнання, таке як кондиціонери в Рівномуможна придбати в магазинах кліматичного обладнання. В торгових точках доступні: широкий вибір моделей обладнання, також можна оформити доставку, монтаж та обслуговування техніки. А досвідчені продавці допоможуть вибрати домашній кондиціонер в Рівному, розрахувавши необхідну потужність та інші параметри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...