• Головна
 • Рівень глюкози у крові: чому варто постійно перевіряти його
Новини компаній
11:00, 26 червня 2023 р.

Рівень глюкози у крові: чому варто постійно перевіряти його

Новини компаній
Рівень глюкози у крові: чому варто постійно перевіряти його, фото-1

Підвищений рівень цукру у крові, як відомо, може спричинити появу цукрового діабету. Причому, що дуже важливо, людина може жити довгий час в такому стані, і навіть не знати, що в неї підвищився показник глюкози. А коли дізнається про це, стає вже запізно, хвороба з’явилась, і тепер доведеться боротися з її наслідками та не допускати подальшого розвитку. Втім, подібну проблему можна попередити, якщо пройти відповідну діагностику. Таке обстеження пропонує своїм клієнтам «Медична лабораторія CSD LAB» https://www.csdlab.ua/.

Дослідження не займає багато часу, результат можна отримати вже найближчими днями. Це дає змогу вчасно відреагувати на проблему, вжити потрібних заходів, а в майбутньому – уникнути залежності від інсуліну та доволі дорогого лікування.

Рівень глюкози у крові: чому варто постійно перевіряти його, фото-2

Коли потрібно пройти обстеження

Здати аналізи на глюкозу рекомендується, передусім, людям, що досягли 40-річного віку. Втім, на сьогодні на цукровий діабет все більше страждає і молодь. В зоні ризику опиняються люди, які мають генетичну схильність, хронічні захворювання підшлункової залози, ожиріння, ведуть малорухливий спосіб життя. Звичайно, перелічені фактори ще не говорять, що обов’язково повинен з’явитись діабет, але це точно привід, щоб регулярно проходити обстеження, принаймні, один раз на 2-3 роки, якщо відсутня характерна для хвороби симптоматика.

А ось коли дійсно варто здати аналіз крові на рівень глюкози, так це у таких випадках:

 • Рани стали загоюватись значно довше, ніж раніше;
 • З’явилась слабкість, хронічна втома;
 • Раптово втрачається маса тіла, або ж виникає ожиріння, яке неможливо подолати ані дієтами, ані фізичними вправами;
 • Почастішало сечовиділення;
 • Постійно хочеться пити, присутня сухість у роті;
 • Спостерігається оніміння кінцівок.
Рівень глюкози у крові: чому варто постійно перевіряти його, фото-3

При таких симптомах треба якомога швидше звернутись до лікаря та пройти всі необхідні обстеження. Якщо виявиться, що рівень цукру у крові не перевищує норму, то, можливо, справа в іншому. Тоді доцільно здати комплексні аналізи, на які направить лікар.

У багатьох клієнтів виникає питання – а чи можна самотужки розібратись з результатами обстеження? Раніше це було складно, доводилось користуватись довідниками, порівнювати отримані дані з відповідною таблицею. Зараз все значно простіше. Серед переліків послуг, які надає медична лабораторія, присутня також консультація у лікаря. Досвідчений фахівець допоможе інтерпретувати результати досліджень, розкаже, де є відхилення від норми і чим це загрожує. Однак, у випадку підозри на цукровий діабет, потрібно все ж таки звертатись до конкретного спеціаліста, аби пройти інші види обстеження. Так, перевірка крові на цукор – це не єдиний аналіз, який враховується при поставленні діагнозу на таке серйозне захворювання. На підвищення рівня глюкози впливають й деякі інші фактори, не пов’язані з роботою підшлункової залози.

Рівень глюкози у крові: чому варто постійно перевіряти його, фото-4

Де краще всього здати аналізи у Броварах

Лабораторія CSD LAB має розгалужену мережу офісів по всій Україні. В тому числі й у Броварах. Завдяки цьому, жителям даного міста не потрібно їхати в обласний центр, аби пройти обстеження. Це можна зробити в будь-який зручний час у пункті забору біоматеріалу в Броварах.

Серед переваг представленої медичної лабораторії відзначають:

 • Висококваліфіковані спеціалісти;
 • Сучасне обладнання для досліджень;
 • Можливість записатись на діагностику онлайн;
 • Максимальна точність результатів обстеження;
 • Швидке отримання відповідей, які надаються в друкованому та цифровому форматах.

А головне, ціни тут доступні для широкого кола клієнтів, до того ж, передбачені цікаві знижки на цілу низку аналізів.

Рівень глюкози у крові: чому варто постійно перевіряти його, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Медична лабораторія #Медична лабораторія CSD LAB #аналізи #здати аналізи #аналіз крові
Оголошення
live comments feed...