• Головна
  • Броварська багатопрофільна клінічна лікарня отримала статус кластерної
18:00, 9 червня 2023 р.

Броварська багатопрофільна клінічна лікарня отримала статус кластерної

Броварська багатопрофільна клінічна лікарня отримала статус кластерної

У рамках інфраструктурної реформи медицини, Міністерство охорони здоров'я продовжує формувати спроможну мережу медичних закладів у Київській області, повідомила Тетяна Семенова, заступниця голови Київської обласної ради.

Згідно з нововведеннями, кожен заклад охорони здоров’я матиме визначені функції. Базові послуги надаватимуть у загальних лікарнях, якомога ближче до пацієнта, а високоспеціалізовані чи вузькопрофільні – у кластерних і надкластерних.

Прийняття цього рішення було складним процесом. Запропонований варіант надкластерних закладів, включаючи дві обласні лікарні та дві психіатричні, не отримав підтримки від членів робочої групи.

Крім того, пропозиція визначити Броварську багатопрофільну клінічну лікарню як надкластерну також не була підтримана, і вона стала кластерною лікарнею.

У результаті, Броварська багатопрофільна клінічна лікарня отримала статус кластерної, що підкреслює її важливу роль у медичній системі регіону.

Крім цього, Баришівська центральна районна лікарня та Березанська міська лікарня отримали статус загальних закладів у цій реформі.

Читайте також:

В Броварах для онкохворих виділять 1 млн 250 тис. грн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СТАТУС #КЛАСТЕРНА #ЛІКАРНЯ #БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...