18:00, 6 червня 2023 р.
У мешканця Броварщини в руках вибухнув запал від гранати
У неділю, 4 червня, до лікарні госпіталізували 46-річного мешканця села Требухів після того, як у нього в руках вибухнув запал від гранати
Чоловік взяв до рук вибухонебезпечний предмет, висмикнув запобіжне кільце, після чого відбувся вибух, повідомляє начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.
З травмою лівої руки потерпілого госпіталізували до лікарні. Наразі правоохоронці встановлюють обставини надзвичайної події.
«Памʼятайте, в разі виявлення вибухівки, снарядів, гранат, мін, не чіпайте небезпечні предмети, повідомте екстрені служби, не підходьте до знахідки і нікого не підпускайте», - наголосив Андрій Нєбитов.
Читайте також:
Смертельна автокатастрофа на Броварщині: вибухнув бензовоз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:39
7 січня
Оголошення
11:31, 10 січня
11:31, 10 січня
11:31, 10 січня
11:31, 10 січня
12:40, 6 січня
live comments feed...