• Головна
  • В Броварах дітям з родин ВПО подарували 56 ноутбуків
Новини компаній
11:00, 5 червня 2023 р.

В Броварах дітям з родин ВПО подарували 56 ноутбуків

Новини компаній

Благодійний фонд СОС Дитячі Містечка подарував 56 ноутбуків дітям з родин ВПО для навчання та розвитку. Гаджети стали вагомою підтримкою для родин ВПО, які втратили своє майно та були вимушені покинути рідний дім. Акцент був зроблений на внутрішньо переміщених родинах, багатодітних сім’ях та родинах в складних фінансових умовах.

Ноутбуки передали в рамках проєкту STEP, який фінансується урядом Австрії (BMSGPK) та реалізується в трьох країнах: Албанії, Боснії й Герцеговині та Україні. Загальна мета проєкту – сприяти покращенню добробуту, психічного та фізичного здоров'я жінок, дітей та підлітків з соціально й економічно вразливих сімей.

«Дуже дякую СОС Дитячі Містечка за ноутбуки для нашої багатодітної родини. Більшість нашого майна знищено, але тепер мої дітки зможуть навчатися онлайн в школі», - поділилася враженнями багатодітна мама Валентина

СОС Дитячі Містечка працює в Україні вже 20 років. З початку повномасштабного вторгнення організація масштабувала свою діяльність по всій Україні та займається допомогою родинам ВПО, багатодітним сім’ям та дітям, які отримали поранення внаслідок агресії рф.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...