• Головна
  • Благодійна книга: «Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні»
Новини компаній
11:00, 29 травня 2023 р.

Благодійна книга: «Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні»

Новини компаній

Ініціатива Save Pets of Ukraine від Kormotech випустила благодійну книгу про порятунок від війни тварин та їх люблячих людей. Всі кошти направлять на допомогу чотирилапим

Дві жінки, яким вдалося вивезти 47 котів з Києва до Німеччини на початку повномасштабного вторгнення. Військові та собаки «на нулі». Пара, яка рятувала домашніх улюбленців з замкнених покинутих квартир. Пані, у якої живе понад 60 собак. Коти, які в найбільш тривожні миті зігрівали та заспокоювали своїх людей. Дівчинка, яка стала краще спати завдяки своєму песику. Це лиш частина героїв книги «Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні», яку випустила команда соціальної ініціативи Save Pets of Ukraine. Це збірка надихаючих історій зі щасливим кінцем про котів, собак та їхніх власників і волонтерів, які змушені були евакуюватись від війни і підтримували один одного. А також про людей, які щоденно дбають про велику кількість чотирилапих, які опинилась на вулиці. Це історії про те, як люди рятують тваринок, а вони у відповідь рятують своїх турботливих людей.

Благодійна книга: «Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні», фото-1

Книга має на меті привернути увагу до безпритульних тварин в Україні, яких за останній рік стало значно більше. Згідно даних дослідження, ця кількість зросла на 20-30% у тилових областях та на 100% і більше у притулках прифронтових областей. Так, 25 799 собак та 19 473 коти знаходяться під опікою притулків та волонтерів. Дослідження проведено українським центром вивчення громадської думки «Соціоінформ» на замовлення найбільшого українського виробника харчування для котів та собак Kormotech, який у 2022 році заснував національну ініціативу Save Pets of Ukraine.

Благодійна книга: «Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні», фото-2

Також в книзі представлені історії адопції чотирилапих, які, можливо, стануть для читачів прикладом. Адже прилаштування безпритульних тварин в сім’ї є найкращим та найбільш гуманним способом скорочення кількості хвостиків у притулках та на вулицях. Так, ще за кілька тижнів до виходу книги, коли про неї дізнався редактор одного з національних телеканалів, він записався на співбесіду, аби взяти в свою сім’ю кішку.

Всі кошти від продажу книги «Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні» будуть направлені на допомогу притулкам для собак та котів.

Купити книгу можна тут: https://petslike.net/blagodiina-kniga-riatuiuchi-chotirilapikh-ta-liudei-v-ukrayini

Благодійна книга: «Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні», фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...