• Головна
  • Відкрито реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців, – виконком Броварської міськради
18:00, 23 травня

Відкрито реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців, – виконком Броварської міськради

Відкрито реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців, – виконком Броварської міськради

Проєкт реалізовує Всеукраїнська Асоціація ОТГ у співпраці з GIZ в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Програма мінікурсу та бізнес-акселератора підготовлена спеціально для малого і середнього бізнесу з метою адаптації своєї підприємницької діяльності до умов війни, криз та інших мінливих умов, а також підтримку інновацій та експорту.

Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада відкриває реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців, яка складається з 6 воркшопів.

Метою проєкту є допомогти учасникам:

- удосконалити свої продукти та послуги;

- покращити свої підприємницькі компетенції;

- знайти можливості для масштабування;

- вийти на нові ринки;

- зайняти нові ніші та залучити інвестиції.

По активності підприємців в мінікурсі в програму акселерації буде відібрано 30 підприємців, для яких будуть створені всі умови для покращення свого бізнесу і виведення його на новий рівень.

Тривання програми - 5 місяців і складається збази знань, які адаптовані до сучасних бізнес-умов та 270 годин індивідуальної менторської підтримки й 270 годин індивідуального коучингу.

Крім того, 10проєктів отримуютьбезкоштовнудопомогувоформленніі поданні заявки на отримання гранту.

Ексклюзивним партнером проєкту виступає польський акселератор, що здійснює свою діяльність в Варшаві і підтримує українців Polish-Ukrainian Startup Bridge (www.startupbridge.eu).

В рамках проєкту польські партнери нададуть спеціальну програму консультацій, менторингу щодо можливостей для українського бізнесу, а випускник програми поділиться власним досвідом участі в акселераторі та побудови українсько-польського бізнесу.

Старт мінікурсу – 24.05.2023 року.

Заявники повинні подати заявки через портал за посиланням: https://forms.gle/bB4kRtgPHH1iTQtE9.

Управління економіки інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради готове надати допомогу щодо заповнення форми в межах компетенції, тел. (04594) 4-61-86, e-mail: [email protected]).

Читайте також:

В Броварах планують створити Центр підтримки бізнесу

Мінцифри запустило платформу «Дія. Освіта»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПІДТРИМКА #БІЗНЕСУ #ПОЛЬСЬКІ #ПАРТНЕРИ #ВИКОНКОМ #МІСЬКРАДА #БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...