• Головна
 • Вікна для сучасного життя - які вони?
Новини компаній
13:42, 22 травня 2023 р.

Вікна для сучасного життя - які вони?

Новини компаній

ПВХ вікна сьогодні є невід’ємною частиною сучасного інтер’єру українців. Вони чудово зберігають тепло в приміщенні, пропускають природне світло, захищають від вуличного шуму та протягів. Щоб вони на 100 відсотків виконували свої функції, важливо переконатись у їх якісному монтажі, правильно підібрати матеріали.

Але не менш важливою за якість та функціонал є  форма віконного профілю, бо це дає змогу покращити комфорт своєї оселі та створити більш сучасний інтер’єр та затишну атмосферу.

Нижче ми розповімо, на що треба звернути увагу при обранні ПВХ профілю та які типи вікон сьогодні є найбільш топовими для квартир та приватних будинків.

Основні критерії якості

Вибір металопластикових вікон потребує максимальної відповідальності, оскільки установка передбачає досить тривалий термін експлуатації – не кілька років, а десятиліття!

Параметрам високої якості повинні відповідати всі елементи конструкції ПВХ, а саме профіль і склопакет. Для визначення ступеню якості варто розібратися в особливостях матеріалів, які використовуються під час виготовлення металопластикових вікон.

Профіль

ПВХ-профіль - це основа віконної конструкції, а тому він повинен:

 • Мати високу здатність до збереження тепла. Допустима кількість камер, прийнятних для клімату України – не менше трьох. Цей варіант ідеальний для скління балконів, приватних будинків, квартир та офісних приміщень.

 • Відрізнятися жорсткістю конструкції. Відмінними показниками жорсткості має армований профіль

 • Відповідати екологічним стандартам. Для якісного ПВХ-профілю використовують тільки безпечну сировину, що гарантує стабільні технічні характеристики та не виділяє токсини при зміні температурного режиму.

 • Мати стильний дизайн. Профіль з однорідною поверхнею – гарна база для ідеального вікна. Ламінування під дерево або графіт користуються особливою популярністю в оформленні інтер'єрів.

Компанія Балко надає своїм клієнтам найкращі пропозиції - низькі ціни та швидкі терміни виготовлення металопластикових вікон - https://balko.com.ua/metalloplastikovye-okna/

Склопакет

При виборі металопластикового вікна важливо орієнтуватися на наступні параметри:

 • Кількість скла. Чим їх більше, тим більш надійною є шумоізоляція і вищим енергозбереження. Оптимальний варіант для житла – двокамерний варіант.

 • Тип скла. Виробники пропонують різні варіанти, включаючи розпечені та енергозберігаючі. При виборі слід керуватись більше індивідуальними потребами.

 • Заповнення камер. Конструкція заповнена аргоном або криптоном дозволяє суттєво економити витрати на опалення взимку та кондиціювання приміщення влітку.

Важливий функціонал ПВХ констукцій

Технічна справність та тривалість експлуатації пластикового вікна знаходиться у прямій залежності від якості обраної фурнітури. Ручки, кронштейни та інші частини віконної конструкції забезпечують відкриття/ закриття вікна і фіксацію у певному положенні.

Є кілька необхідних технічних характеристик фурнітурних елементів, що забезпечують комфорт та надійність використання вікна, серед яких:

 • поворотно-відкидна фурнітура;

 • похило-зсувна фурнітура;

 • розсувна фурнітура;

 • зсувна фурнітура.

Мешканцям перших поверхів слід звернути особливу увагу на захист житла від злодіїв. Такий захист включає монтаж протизламної фурнітури на профіль ПВХ.

Перед покупкою ми радимо не полінуватися і ретельно вивчити відгуки про виробника фурнітури. Фурнітурні елементи, що мають якісні експлуатаційні характеристики, не можуть складатися з пластикових частин, оскільки мають бути виготовлені виключно з металу.

Сучасні форми віконних систем

У сучасних багатоповерхових новобудовах та приватних котеджах сьогодні часто можна зустріти віконні отвори нестандартної форми: еркери різноманітних видів, панорамні, французькі вікна, трапецієподібні чи овальні рішення.

Замовити металлопластиковые окна в Киеве сьогодні досить просто. Багато компаній можуть забезпечити якісне виготовлення та монтаж.

Однак сьогодні все частіше можна побачити не стільки нестандартні за формою конструкції, скільки варіанти з декоративними елементами, що однозначно привертають до себе увагу і прикрашають житло індивідуальними особливостями авторського стилю.

Процес декорування вікон вирішують за допомогою різних підходів:

 1. фарбування в оригінальні кольори;

 2. ламінація декоративними видами плівок;

 3. профілі з ламінованими вставками декоративних шпросів у віконну конструкцію.

Шпроси – ключовий елемент декорування вікна

Заміна вікон не завжди дає змогу провести архітектурний експеримент. Декоративні шпроси дозволяють змінити інтер'єр кімнат та надати йому справжньої родзинки. Вони здатні додати неймовірної елегантності та затишку одночасно. Саме в цьому випадку вікно може стати тією деталлю, за допомогою якої можна радикально змінити інтер'єр приміщення.

За функціональними особливостями пластикове вікно з використанням шпросів нічим не відрізняється від звичайного. Елемент монтується усередину пластикового вікна при виготовленні склопакету із збереженням герметичності. Вікно продовжує виконувати свій стандартний функціонал з високими характеристиками енергозбереження та захисту від зовнішнього середовища.

Віконні конструкції із шпросами не вимагають додаткових видів догляду. Під час використання не виникне потреби проводити миття або чистити від пилу декоративні елементи окремо.

За допомогою декоративних вставок можна змістити акцент і надати зовсім іншого вигляду всьому приміщенню. Варіантів розташування цих елементів дуже багато.

Шпроси відрізняються як варіантами розташування, так і зовнішнім виглядом, і типами з'єднання між собою. Рішення в кольорі дозволяють радикально змінити дизайн житла за допомогою білого, коричневого чи графітового варіантів виконання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...