• Головна
  • 5 причин перестати палити звичайні сигарети та перейти на вейпінг
Новини компаній
17:00, 16 травня 2023 р.

5 причин перестати палити звичайні сигарети та перейти на вейпінг

Новини компаній

Електронні цигарки поступово витісняють звичайні, зокрема й в Україні. Цьому є багато причин, але якщо скласти їх усіх разом, то вейпи мають переважну перевагу у всіх показниках. Далі наведемо 5 причин для того, щоб ви сьогодні кинули палити звичайні сигарети та почали використовувати вейп.

5 причин перестати палити звичайні сигарети та перейти на вейпінг, фото-1

Зручність вейпінгу

Вейпінг дає можливість забезпечити потребу організму в нікотині з максимально комфортними умовами, до яких можна віднести наступні:

  • Якщо ви користуєтеся вейпом, то вам доведеться періодично купувати рідину до нього. Жижу можна вибрати з будь-яким смаком, а також підібрати відповідний для вас рівень вмісту нікотину.
  • З вейпом просто кинути палити. Просто поступово купуйте рідини з меншим вмістом нікотину, на останньому етапі можна парити жижі із 0% міцності.
  • Високий рівень автономності. Автономність пристрою відображається на ціні. Існують моделі, які необхідно заряджати чи заправляти щодня, але є вейпи, які забезпечують паріння без необхідності заправки та зарядки протягом кількох днів або навіть тижнів. Цей параметр також залежить від інтенсивності паління у кожному конкретному випадку.
  • Економія коштів. Паріння рідин дозволяє заощадити кошти, тому що цигарки в результаті коштують дорожче.
  • Вплив на здоров'я. При вейпінгу ви не вдихаєте продукти горіння, завдяки чому знижується негативний вплив на ваш організм.
  • Самопочуття. При палінні сигарет погіршується смак та нюх. При переході на вейп ці показники одразу покращаться.

Вартість паління традиційних цигарок

Оскільки середня ціна на традиційні цигарки продовжує зростати, багато людей приходять до висновку, що вартість паління просто занадто висока. Ви напевно чули твердження виробників про те, що вейпінг дешевше за паління тютюну. Паління коштує дорого. Середня ціна пачки цигарок у 2023 році становила 80 грн, при розрахунку на місяць ця сума значно збільшилася (80*30=2400 грн).

Ціни на вейпи мають велику градацію, але навіть якісна дорога модель з безліччю функцій обійдеться вам дешевше ніж місячна вартість викурювання по пачці цигарок на день, а якщо підібрати бюджетний варіант, який коштує кілька сотень гривень і закупити запаси рідини та комплектуючих на місяць, то ви впишетесь в половину вартості паління цигарок. І навіть бюджетний вейп може прослужити вам протягом тривалого часу.

Соціальні переваги переходу на вейпінг

Паління завдає шкоди не тільки самому курцеві, а й оточуючим його людям, членам сім'ї, випадковим перехожим, тваринам, навіть якщо не палити при інших. Запах від цигарок залишається на тілі, одязі, предметах, меблях, в машині. Аромат від вейпу за лічені секунди розчиняється в повітрі й не становить дискомфорту для оточуючих.

Переваги вейпінгу для здоров'я в порівнянні з палінням

Якщо ви перейшли на вейп, ви отримуєте такі переваги для свого здоров'я:

  • Ви перестаєте вдихати продукти горіння, в яких знаходиться кілька тисяч речовин, багато з них зазнають безпосередньої шкоди здоров'я, серед них важкі метали та канцерогени.
  • У вас покращується нюх і смак, ви починаєте отримувати задоволення не тільки від вейпінгу, а й від звичайної їжі.
  • Ви можете за допомогою поступового зменшення концентрації нікотину взагалі кинути палити з мінімальним стресом для організму.

Висновок

Переваги електронних цигарок перед звичайними очевидно, відчути плюси зможете не тільки ви, але й люди, що оточують вас, також ви можете заощадити значні кошти у вашому бюджеті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...