• Головна
  • Підпис унікального NFT Президентом України
Новини компаній
12:31, 2 травня 2023 р.

Підпис унікального NFT Президентом України

Новини компаній

Підпис унікального NFT днями здійснив Президент України Володимир Зеленський. Це унікальний екземпляр з колекції UaCatsDivision, продаж якого було реалізовано разом оригіналом у цифровому форматі.

Особливість представленої колекції полягає в тому, що це перша національна колекція НФТ, на кожному екземплярі є зображення кота Збройних сил України з ім’ям. Українські новини криптовалют висвітлюють події, пов’язані з цим аукціоном. В колекції приблизно 10000 екземплярів, кожен з яких виступає в якості маленького елемента благодійності та справжнього витвору мистецтва. 

Якщо аналізувати дані, які були представлені виданням Incrypted, на благодійному аукціоні було реалізовано 30 % від всієї колекції. Це вказує на те, що сума грошової допомоги, яка була зібрана, складає близько 11 мільйонів гривень. Власниками зображень котів стали більше 3000 колекціонерів. Сума грошей, яку було зібрано на сьогоднішній день, достатня для того, щоб купити один з чотирьох необхідних дронів для військових. Планується, що в подальшому всі кошти, які будуть отримані від продажу екземплярів колекції на благодійному аукціоні, будуть витрачені на необхідне обладнання для Збройних Сил України. Всі, хто придбав окремий екземпляр з колекції, у подальшому мають можливість його реалізації на вторинному ринку, якщо у цьому є потреба. Відео моменту підписання  НФТ тут:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...