• Головна
  • Літня гума Arivo Ultra ARZ5: економія, комфорт і безпека
Новини компаній
17:25, 1 травня 2023 р.

Літня гума Arivo Ultra ARZ5: економія, комфорт і безпека

Новини компаній

Майстри шинного бренду Arivo надзвичайно ретельно опрацювали найдрібніші деталі протекторного малюнка нової моделі. Літні шини Arivo Ultra ARZ5 можуть похизуватися максимально високою ефективністю на сухій і мокрій дорозі, вони швидкі та керовані, маневрені та стильні. Чималу увагу було приділено складу полімерної суміші. Компаунд виготовлено з висококласних матеріалів, а також містить термостійкі компоненти новітнього покоління.

Літня гума Arivo Ultra ARZ5: економія, комфорт і безпека, фото-1

Протектор і його особливості

У процесі розробки цієї шини фахівці китайського бренду співпрацювали з кращими європейськими консультантами. Їхньою метою було створення продуктивного дизайну, який був би недорогим у виробництві. Вони задіяли цілу низку унікальних технологій, а також винайшли кілька власних прийомів і методик. Спочатку протектор Arivo Ultra ARZ5 являв собою проект у комп'ютерній програмі. Використовуючи безмежні можливості тривимірного простору, інженери змогли оптимізувати модель і домогтися дійсно вражаючих характеристик.

Цікаво, що перші тести шини також проходили у віртуальній реальності. Це дало змогу значно знизити витрати на виготовлення і переробку прототипів. Коли модель надійшла в масове виробництво, вона мала ідеальні, ретельно прораховані та вивірені параметри.

При побіжному погляді на шини Arivo Ultra ARZ5 може здатися, що малюнок має класичний для літніх коліс дизайн. Він складається з трьох поздовжніх ребер, розділених кільцевими дренажними каналами. Однак унікальність конструкції полягає в тому, що поверхня ребер всіяна безліччю дрібних, неглибоких прорізів і зазорів. Вони проходять під різними кутами, їхня форма може бути прямою або хвилеподібною.

Літня гума Arivo Ultra ARZ5: економія, комфорт і безпека, фото-2

Завдяки такому прийому розробники домоглися таких результатів:

  • поліпшили зчеплення з сухою дорогою (збільшена кількість зачіпних крайок);
  • підвищили стійкість шини до аквапланування (дощова вода швидше збирається в жолобки і видаляється з контактної області);
  • надали автомобілю стабільність на поворотах і в процесі маневрування (за рахунок поліпшеної керованості);
  • продовжили термін служби гуми (завдяки рівномірному зносу покришки відмінно працюють протягом декількох років).

Плечові зони моделі мають оптимізовану, округлену форму. Це підвищує аеродинамічний ефект - посилює динамічність, покращує маневреність, гарантує бездоганну керованість. Прекрасне рішення для спортивної гуми.

Поперечні канали, що проходять між великими плечовими блоками, забезпечують колесам Arivo Ultra ARZ5 безпечне входження в круті повороти та ефективне гальмування на мокрому асфальті.

Нарешті, ще однією важливою перевагою моделі можна назвати знижений опір коченню. Цей параметр свідчить про те, що кожен літр пального буде використовувати максимально раціонально.

Специфіка конструкції

Щоб задовольнити запити якомога більшої кількості споживачів, розробники розширили розмірний ряд. Покришки доступні в діаметрах від 17 до 22 дюймів. В асортименті як низькопрофільні модифікації (профіль висотою 35%, 40%, 45%), так і шини з традиційними пропорціями (вище 55%). Що нижчий профіль, то ближче модель до спортивної гуми. Це означає, що вона розвиває високу швидкість і швидко відгукується на команди керма, але не витримує їзду нерівною дорогою.

Автомобілістам, які обирають такі покришки, варто бути гранично уважними в дощові дні і частіше перевіряти стан підвіски.

Джерело: Інтернет-магазин шин і дисків GUMA.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...