
18:00, 17 квітня 2023 р.
В Броварах дитину покусав кажан

Про цей нетиповий випадок під час оперативної наради повідомила директорка Броварської районної філії ДУ «Центр контролю профілактики хвороб МОЗ України» Олена Левченко, пише «Трибуна-Бровари»
Наразі дитина отримує антирабічне лікування.
На жаль, останнім часом у Броварах почастішали випадки укусів бродячими і домашніми тваринами.
Крім того, зараз, через випадок сказу у домашньої кішки, яку придбали через інтернет-оголошення, триває карантин у Броварах, селах Княжичі, Требухів, Переможець, а також у деяких населених пунктах Калинівської та Великодимерської ТГ.
На час карантину заборонено проведення виставок, виводок, вивезення за карантинні межі собак, котів і диких тварин, проведення промислового і ліцензійного відстрілу диких тварин, їхній відлов і вивіз.
Читайте також:
ДТП у Броварах: постраждала дитина
На Броварщині колишній хірург погрожував розстрілами у лікарні
Поліцейські Броварщини розслідують факт жорстокого поводження із тваринами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:25
9 березня
12:50
9 березня
11:55
9 березня
16:11
7 березня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
Оголошення
01:36, 11 березня
17
05:10, 8 березня
10:17, 12 березня
10:17, 12 березня