Новини компаній
09:00, 15 квітня 2023 р.

Митне оформлення експорта

Новини компаній

Митне оформлення експорта - комплекс заходів, спрямованих на легальне перевезення товарів через український кордон. Особливості регламентує законодавство. Відповідно, потрібне оформлення документації. Щоб не було затримок і порушень, потрібно правильно заповнити її і проходити запропоновані заходи.

Основні етапи експорту

В етапи митного оформлення експорту вантажу входить:

  • декларування вантажу;

  • визначення правильності кодів;

  • контроль сплати мит;

  • випуск товару.

Повне керівництво з оформлення вантажу, які документи, що надавати та як отримати безкоштовну первинну консультацію читайте в цій статті про митне оформлення експорту.

Рекомендується перед відвантаженням проконсультуватися з брокером. При вирішенні використовувати його послуги фахівці самостійно оформлять вантаж. Брокер, керуючись описом, підбере код за номенклатурою, визначить, чи потрібно отримувати дозвільні документи, зробить розрахунок платежів.

Переваги звернення до брокера

Митне оформлення передбачає дотримання безлічі нормативів і актів. Будь-яка помилка може призвести до штрафів, відмови, навіть конфіскації вантажу. Досвідчений фахівець - гарантія швидкого проходження формальностей.

Перевагами співпраці з брокером є:

  • можливість оформлення в будь-якому пункті;

  • робота з будь-якими видами вантажів;

  • широка мережа складів;

  • гарантія індивідуального підходу.

Митний брокер здатний підготувати будь-які документи, в тому числі додаткові, такі як дозвільні, експертні висновки. Організовує перевезення за різними напрямками, обираючи оптимальний варіант. Надає послугу під ключ - повний супровід будь-якої угоди.

Як формується вартість

Цей параметр залежить від різних чинників:

- перевірка документів на товар;

- допомога в отриманні ліцензій, сертифікатів;

- визначення коду ТН ЗЕД;

- попередній розрахунок платежів;

- заповнення декларації;

- подання документів.

Варто пам'ятати, що з моменту підписання договору про надання послуг брокер бере на себе відповідальність за проходження вантажем усіх потрібних процедур.

Він представляє інтереси свого клієнта в митному пункті та будь-яких інших структурах, безпосередньо взаємодіє з особами, що представляють ці структури, виконує будь-які завдання для успішного розмитнення.

Митне оформлення експорта, фото-1

Зважаючи на помилки або протизаконні дії деяких співробітників митного органу, іноді учасник ЗЕД вносить більшу суму платежів, ніж необхідно.

Брокер допомагає встановити такий факт, готує документи для повернення суми і домагається його, якщо митний орган відмовляється повернути. Допомога досвідченого фахівця безцінна, варто звертатися до нього для оперативного проходження розмитнення. 

Якщо ж вам необхідна детальна інформація, як насправді максимально заощадити кошти на митниці або безкоштовна консультація, читайте в цій покроковій інструкції

✔Джерело https://tamognia-prosto.com.ua/ua/

Безкоштовна первинна консультація за телефоном 097-257-66-60

або у нас в офісі м. Київ, вул. Григоренка 39б. Київ, вул. Григоренка 39б оф 40.

вул. Підвисоцького 1/27 оф 13

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...